Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı
Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı

Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı (13431)

5,00
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺30,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18,80(KDV Dahil)
₺2,13 'den başlayan taksitlerle

Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı

Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı, kedinizin oyun konforu adına özenle üretilmiştir. Bu ürün, yana sallanan ve üstünden de beyaz bir farenin olduğu rengarenk bir hacı yatmaz toptur. Sallandıkça, ev hayvanlarının dikkatlerini anında çekmektedir. Bu oyuncağın üstünde, ince telli dekorasyon tüyleri de mevcuttur. O anlamda bu oyuncak, ev sahipleriyle evcil hayvanları arasında bir yakınlık meydana getirir. Aralarında, duygusal bir bağ oluşan evcil hayvanlarla sahipleri arasında bu oyuncak köprü vazifesi de görecektir. Kedileriniz sürekli hareket içindedir. Aynı zamanda, birileriyle de etkileşim halinde biriken enerjilerini bir an önce atmaları gereklidir. Obezite riski olan veya hırçınlık gösteren kediler için de hacı yatmaz toplar tavsiye edilmektedir. Hacı Yatmaz kedi fare oyuncağı, görünümü itibarıyla da çok şeker bir yan üründür. Keza, kullanıldıkça, kedilerin başına buyruk hareketleri devam etmez.

Kullanım Alanı

Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı, birçok özelliği sahiptir. Bu özellikler aşağıda belirtildiği gibi verilebilir:

 • Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı, kedilerinizin hareket kabiliyetlerini, refleks dürtülerini de geliştirecektir. Kedileriniz havaya sıçradıkça, kolları, patileri gelişeceği gibi, görüş açıları da keskinleşecektir. Kediler avcı ruhlarından ötürü, bunu onlara anımsatacak oyunlara ayrıca ilgi duymaktadırlar.

 • Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı, oyuncağın hareketine ve sesine odaklanan kedinizin, beş duyusunu da etkileyerek, ilerleme kaydetmesini sağlayacaktır. Sosyalleşme deneyimini hayvanınız sizinle deneyimlerse, böylelikle içsel huzur anlamda da her dengede kalacaktır.

 • Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı, kolayca temizlenebilir. Her yere taşınabilen pratik bir üründür. Bu ürün, kolay kolay kırılmaz, hareket alanı içindedir ve rahatça kendi çevresinde döner.

 • Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı, dinamiktir. Sağa sola, öne arkaya kendi ekseninde döndüğü için, daima sağlam kalabilecektir.

Bu oyuncak kabını su kabının olduğu nemli yerlere koymaktan kaçınılmalıdır. Kirlendiğini hissettiğiniz an, ılık bezin iyi geleceği belirtilmiştir .Hafif deterjanla silebilmeniz ve durulamanız mümkündür.Renkli iplerle kaplı Hacı Yatmaz Kedi Fare Oyuncağı, ailenizden biri haline gelmiş hayvanlarınızı da sevindirecektir.

Ürün Özellikleri

Dayanıklı plastik yüzey

Renkli tasarım

7x26 cm

Kedi şekilli

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı