Gourmet Gold Çifte Lezzet Okyanus Balığı ve Sebzeli Kedi Konservesi 85 GR

Gourmet Gold Çifte Lezzet Okyanus Balığı ve Sebzeli Kedi Konservesi 85 GR (15295)

Marka : Gourmet
İndirim Oranı : %28 İndirim
₺0,63 'den başlayan taksitlerle

Proplan Gourmet Gold Parça Etli Okyanus Balığı ve Sebzeli Kedi Konservesi 85 GR


Proplan Gourmet Gold konserve maması kahverengi soslu et taneciklerinden üretilmiştir. Alabalık etinin kahverengi bir sos ile olan karışımı kediler için vazgeçilmez bir lezzet sunmuştur.

İçerik: İşlenmiş et ve et ürünleri (% 4 alabalık % 4), bitkisel protein özü, mısır, tarafından balık ve balık yan ürünleri, mineraller, bakır sülfat (bakır / kg 1.1 mg) yan ürünleridir. Besin içeriği: Ham protein% 10, ham yağ% 2.3 Ham kül% 1,7, ham selüloz% 0,5 Vitamin C: / kg D3 vitamini 1110 IU: 140 IU / kg E vitamini (alfa tokoferol) : / kg 10 IU. vitamin seviyeleri tüm raf ömrü garantilidir.

Beslenme Tavsiyesi: Ortalama ağırlığı 4 KG olan yetişkin kedilerin kullanımı için formülize edilmiştir. Yetişkin bir kedi Gourmet Gold konservelerinden günde yaklaşık olarak 3-4 tane yiyebilir. Beslenme tercihi olarak konservelere 2 ana öğüne bölerek vermeniz tavsiye edilir. Konserveyi oda sıcaklığında servis etmeniz oldukça önemlidir. Konservelerin ağzı açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. Ağzı açılan konservelerin tüketim süresi en fazla 48 saattir. 48 saati geçen konservelerin kullanımı sakıncalı olabilir.
r.