Golden Nuggets Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG
Golden Nuggets Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG

Golden Nuggets Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG (10503)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺185,46(KDV Dahil)
İndirimli : ₺148,26(KDV Dahil)
₺16,80 'den başlayan taksitlerle

Golden Nuggets Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 KG

 

KALİTELİ VE UYGUN HAMMADDE: Golden Nuggets mamaları özenle seçilen sağlıklı, doğal, kaliteli ve sindirilebilirliği yüksek hammaddelerin çeşitliliği ve kendine özgü tat ve kokusuyla köpekler tarafından iştahla tüketilecek şekilde üretilmektedir. Bu kombinasyon sindirim sistemini olumsuz yönde etkilemeyecek miktar ve oranda hammadde seçimi yapılarak oluşturulmuştur.

YÜKSEK KALİTEDE HAYVANSAL PROTEİN : Köpekler klasik sınıflandırma kapsamında etobur olarak değerlendirilmektedirler. Diyetlerinde bulunması gereken temel besin maddelerinden biri olan proteinler, bitkisel (soya, yulaf, buğday vs.) ve hayvansal (et, balık, tavuk vs.) kaynaklı olabilmektedir. Hayvansal proteinler bitkisel proteinlere oranla daha lezzetli ve daha fazla sindirilebilme özelliğine sahiptir. 

Golden Nuggets mamaları kaliteli ve yüksek oranda hayvansal protein zenginliği nedeniyle maksimum düzeyde bir protein sindirilebilirliği sağlamaktadır.
 

TAM VE DENGELİ BESLENME: Köpeklerin sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürülebilmesi için tüm besin maddeleri gereksinimlerinin (yağ, protein, karbonhidrat, vitamin, mineral ) karşılanması gerekmektedir. Burada önemli olan her besin maddesine ne miktarlarda ihtiyaç duyulduğudur.  

Golden Nuggets mamaları tam ve dengeli besin öğeleri içerikleriyle eksiksiz bir beslenme sağlar. Veteriner hekiminiz tarafından ilave besin maddeleri katkısı önerilmediği sürece Golden Nuggets kuru maması ile beslemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca mamanın yanında ayrı bir kap içerisinde sürekli olarak su bulundurmanız gerekmektedir. Köpeklerin tüketecekleri suyun temiz, kokusuz, tortusuz, sertlik derecesinin düşük olması ve patojen mikroorganizma ile toksin içermemesi gerekir.
 

SAĞLIKLI SİNDİRİM: Köpeklerin sindirim sistemi sağlığı için bütün besin maddelerinin uygun bir oran ve denge ile değerlendirilebilir bir kimyasal formda olması gerekir.

Golden Nuggets mamaları ; İçerdiği kaliteli protein ve yağların çeşitliliği ve yüksek oranda sindirilebilirliği ile sağlıklı bir sindirimi, eriyebilir lifler ve oligosakkaritler ile bağırsakların düzgün bir şekilde çalışmasını, erimeyen lifler ile bağırsak hareketlerinin düzene girmesini ve bir kısım bağırsak toksinlerinin emilmesini, dışkı ile idrarın uygun bir miktar ve kıvamda olmasını sağlamaktadır. 
 

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ: Beslenme ve bağışıklık arasında hayvanların yaşam kalitesini etkileyen bir ilişki vardır. Güçlü bir bağışıklık sistemi, mikrobiyal bulaşma ve hastalık riskinin en aza indirgenmesini sağlamaktadır. 

Golden Nuggets mamaları hayvanların gereksinimlerine göre formüle edilmiştir. İçeriğindeki vitamnler, mineraller, çoklu doymamış yağ asitleri ile bağışıklık sistemini desteklemektedir. 


ESANSİYEL YAĞ ASİTLERİ: Yağlar enerji kaynağı olmaları, esansiyel yağ asitlerini içermeleri, eriyen vitaminlerin taşıyıcıları olmaları ve lezzetliliği arttırmaları gibi özelliklere sahiptirler. Esansiyel yağ asitleri hayvanların hücrelerinde sentezlenemez. Bu nedenle, kedi ve köpeklerin diyetlerinde bulunmaları gerekmektedir. Bunlar, omega-6 yağ asitleri olarak linoleik asit ve araşidonik asit, omega-3 yağ asitleri olarak da alfa-linolenik asit ve dokosaheksaenoik  asit ile eikosapentaenoik asittir.

Golden Nuggets mamalarında dengelenmiş bir oranda bulunan omega-6 ve omega-3 yağ asitleri; parlak bir tüy yapısı ve yumuşak bir derinin oluşumunu, beyin ve gözlerin gelişimini, sinir ve bağışıklık sistemlerinin işlevini, kalp ve damar sağlığını, uygun büyüme ve gelişme ile sağlıklı kıkırdak oluşumunu sağlamaktadır.
 

DAHA TAZE: Golden Nuggets mamaları gerek üretim teknolojisi, gerek yaygın dağıtım ağı ve yüksek satış hızı ile en kısa süre içerisinde tüketiciye; mamanın lezzet ve tazeliğini optimal düzeyde korumaya yarayan özel ambalajı içerisinde ulaştırılabilmektedir

 

ÖZEL TANE YAPISI: Golden Nuggets mamaları, yüksek üretim teknolojisi kullanılmakta olan tesisimizde hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretilmektedir. İşletmemizde, köpeklerin ağız ve diş yapılarına yaş ve ırklara göre farklılık gösteren uygun boyutlarda üretilen mama tanecikleri, ufalanmaya dayanıklı lif yapısı ile diş yüzeyini temizlemekte, leke, tartar ve plak oluşumunu engellemekte ve kötü ağız kokusuna engel olmaktadır.
 

RENKLENDİRİCİ İÇERMEZ: Golden Nuggets mamaları gıda boyaları içermez. İçerdiği hammaddelerin karışımlarından ileri gelen kendine özgü doğal bir rengi vardır.
 

GÜÇLÜ ADALE YAPISI: Proteinler hayvan vücudunun temel besin maddelerinden biridir. Alt üniteleri olan aminoasitlerin birbirleriyle birleşmesinden meydana gelen zincirlerden oluşmuş moleküllerdir. 

Golden Nuggets mamaları yüksek oranda hayvansal protein kaynakları içermektedir. İçerdiği hayvansal protein kaynaklarının dengeliliği, çeşitliliği ve sindirilebilirliği ile kasların, vücudun sağlamlığı ve esnekliği için gerekli olan temel aminoasitlerinin optimal düzeyde olmasını sağlamaktadır.
 

SAĞLIKLI DERİ VE PARLAK TÜYLER: Golden Nuggets mamaları sağlıklı bir deri, parlak ve yumuşak bir tüy oluşumu sağlayan dengelenmiş konsantrasyonlarda omega-3 ve omega-6 yağ asitleri ile yeterli düzeyde vitamin ve mineral içermektedir. 
 

EKLEM SAĞLIĞI VE HAREKETLİLİK : Köpekler yaşamları boyunca sürekli hareket halindedirler. Sağlıklı ve güçlü kemik, adale ve eklem yapısı bu hareketliliğin devamını sağlamaktadır.

Golden Nuggets mamaları, hareketliliğin sağlanması için eklem bölgesi kıkırdak dokusunun oluşumu ve korunmasını sağlayan besin öğelerini yeterli düzeyde içermektedir.
 

SAĞLIKLI, GÜÇLÜ KEMİK VE DİŞ YAPISI: Köpeklerin ağızlarına aldıkları yiyeceklerin yutulabilecek boyutlara kadar parçalanıp ufaltılabilmesi için güçlü bir diş yapısına; hareketli, sağlam ve güçlü bir iskelet yapısı için sağlıklı ve güçlü bir kemik yapısına ihtiyaçları vardır.

Golden Nuggets mamaları, güçlü ve sağlıklı kemik ve diş oluşumunun gerçekleşmesini sağlayan vitamin ve mineralleri yeterli ve dengeli bir düzeyde içermektedir.

İçindekiler:  Et ve et ürünleri, Tahıllar, Sebze Kaynaklı Ürünler, Bitkisel ve Hayvansal Yağlar, Yumurta ve Yumurta Ürünleri, Tohumlar, Mayalar, Mineraller, Teknolojik ve Yem Katkı Maddeleri, Duyusal Yem Katkı Maddeleri, Besinsel Yem Katkı Maddeleri.

Analitik Bileşenler: Ham Protein %30, Ham Yağ: %16, Ham Selüloz: %4, Ham Kül:%8, Metabolik Enerji: 3900 kcal/kg

 

Ürün Açıklaması

Golden Nuggets Kuzu Etli Yavru Köpek Mamasının içerisinde  yüksek oranda hayvansal protein vardır. Bu sebeple mama tüketiminde köpeğin kemik yapısından kas sistemine kadar tüm büyümeyi sağlıkla destekler. 

İçerisinde yüksek oranda OMEGA 3 ve OMEGA 6 ya asitleri bulundurur. Bu durum köpeğinizin tüylerinin parlak derisinin sağlıklı olmasına sebep verir. 

Golden Nuggets Kuzu Etli Yavru Köpek Mamasının  İçindekiler

 • Tahıllar
 • Et ve et ürünleri 
 • Sebze Kaynaklı Ürünler
 • Bitkisel ve Hayvansal Yağlar
 •  Yumurta ve Yumurta Ürünleri
 • Tohumlar
 • Mayalar
 • Mineraller
 • Yem Katkı Maddeleri

Golden Nuggets Kuzu Etli Yavru Köpek Maması Kullanım Önerileri;

Paketin üzerinde kg ağırlığına göre porsiyon gramajı yer almaktadır. 

Paketi açıldıktan sonra kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

 

Ürün özellikleri;

Yaş grubu

Yavru

Şekil

Taneli

Tür

Kuru Mama

Miktar

15 kg

Marka

Golden Nuggets

 
   
   
Lezzet
Kuzu
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün