Golden Nuggets Kuzu Etli Köpek Maması 15 KG
Golden Nuggets Kuzu Etli Köpek Maması 15 KG

Golden Nuggets Kuzu Etli Köpek Maması 15 KG (10780)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺154,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺128,36(KDV Dahil)
₺14,55 'den başlayan taksitlerle

 Golden Nuggets Kuzu Etli Köpek Maması 15 KG 

Fabrikadan Aynı Gün Üretim: Golden Nuggets Köpek Mamaları tarafınıza fabrikadan aynı gün üretilerek gönderilmektedir. Yani size gönderilen ürün ya aldığınız gün üretilmiştir ya da çok çok kısa bir süre zarfında üretilmiştir. Böylelikle can dostunuza sürekli mamasını taze olarak sunabilir ve mamasını severek yemesini sağlayabilirsiniz.


Kaliteli ve Uygun Hammadde : Golden Nuggets mamaları özenle seçilen sağlıklı, doğal, kaliteli ve sindirilebilirliği yüksek hammaddelerin çeşitliliği ve kendine özgü tat ve kokusuyla köpekler tarafından iştahla tüketilecek şekilde üretilmektedir. Bu kombinasyon sindirim sistemini olumsuz yönde etkilenmeyecek miktar ve oranda hammadde seçimi yapılarak oluşturulmuştur.

 
Yüksek Kalitede Hayvansal Protein : Köpekler klasik sınıflandırma kapsamında etobur olarak değerlendirilmektedirler. Diyetlerinde  bulunması gereken temel besin maddelerinden biri olan proteinler, bitkisel(soya, yulaf, buğday vs) ve hayvansal (et, balık, tavuk vs ) kaynaklı olabilmektedir. Hayvansal proteinler bitkisel proteinlere oranla daha lezzetli ve daha fazla sindirilebilme özelliğine sahiptir. Golden Nuggets mamaları kaliteli ve yüksek oranda hayvansal protein zenginliği nedeniyle maksimum düzeyde bir protein sindirilebilirliği sağlamaktadır.
 
Tam ve Dengeli Beslenme : Köpeklerin sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürülebilmesi için tüm besin maddeleri gereksinimlerin(yağ, karbonhidrat, protein, vitamin, mineral) karşılanması gerekmektedir. Burada önemli olan her besin maddesine ne kadar ihtiyaç duyulduğudur. Golden Nuggets mamaları tam ve dengeli besin öğeleri içerikleriyle eksiksiz bir beslenme sağlar. Veteriner ve dengeli besin öğeleri içerikleriyle eksiksiz bir beslenme sağlar. Veteriner hekimimiz tarafından ilave besin maddeleri katkısı önerilmediği sürece GoldenNuggets kuru maması ile beslemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca mamanın yanında ayrı bir kap içerisinde sürekli olarak su bulundurmanız gerekmektedir. Köpeklerin tüketecekleri suyun temiz, kokusuz, tortusuz, sertlik derecesinin düşük olması ve patojen mikroorganizma ile toksin içermemesi gerekir.
 
Sağlıklı Sindirim : Köpeklerin sindirim sistemi sağlığı için bütün besin maddelerine uygun bir oran ve denge ile değerlendirebilir bir kimyasal formda olması gerekir. Golden Nuggets mamaları içerdiği kaliteli protein ve yağkarın cesitliligi ve yüksek oranda sindirilebilirliği ile sağlıklı bir sindirimi, eriyebilir lifler ve oligosakkaritler ile bagırsakların düzgün bir sekilde calısmasını, erimeyen lifler ile bagırsak hareketlerinin düzene girmesini ve bir kısım bağırsak toksinlerinin emilmesini, dışkı ile idrarın uygun bir miktarda ve kıvamda olmasını sağlamaktadır.
 
Güçlü Bağışıklık Sistemi : Beslenme ve bağışıklık arasında hayvanların yaşam kalitesini etkileyen bir ilişki vardır. Güçlü bir bağışıklık sistemi, mikrobiyal bulaşma ve hastalık riskinin en aza indirgenmesini sağlamaktadır.Golden Nuggets mamaları hayvanların gereksinimlerine göre formüle edilmiştir. İçeriğindeki vitaminler, mineraller, çoklu doymamış yağ asitleri ile bağışıklık sistemini desteklemektedir.
 
Daha Taze : Golden Nuggets mamaları gerek üretim teknolojisi, gerek yaygın dağııtm ağı ve yüksek satış hızı ile kısa süre içerisinde tüketiciye; mamanın lezzet ve tazeliğini optimal düzeyde korumaya yarayan özel ambalajı içerisinde ulaştırılabilmektedir.
 
Özel Tane Yapısı : Golden Nuggets mamaları yüksek üretim teknolojisi kullanılmakta olan tesisimizde hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretilmektedir. İşletmemizde, köpeklerin ağız ve diş yapılarına yaş ve ırklara göre farklılık gösteren uygun boyutlarda üretilen mama tanecikleri, ufalanmaya dayanıklı lif yapısı ile diş yüzeyini temizlemekte, leke, tartar ve plak oluşumunu engellemekte ve kötü ağız kokusuna engel olmaktadır.
 
Sağlıklı Deri ve Parlak Tüyler : Golden Nuggets mamaları sağlıklı bir deri, parlak ve yumuşak bir tüy oluşumu sağlayan dengelenmiş konsantrasyonlarda omega 3 ve omega 6 yağ asitleri ile yeterli düzeyde vitamin ve mineral içermektedir.
 
Eklem Sağlığı ve Hareketlilik : Köpekler yaşamları boyunca sürekli hareket halindedirler. Sağlıklı ve güçlü kemik, adale ve eklem yapısı bu hareketliliğin devamını sağlamaktadır. Golden Nuggets mamaları, hareketlilğin sağlanması için eklem bölgesi kıkırdak dokusunun oluşumu ve korunmasını sağlayan besin öğelerini yeterli düzeyde içermektedir.
 
İçindekiler : Et ve et ürünleri, tahıllar,  sebze kaynaklı ürünler, bitkisel ve hayvansal yağlar, yumurta ve yumurta ürünleri, tohumlar, mayalar, mineraller, teknolojik yem katkı maddeleri, duyusal yem katkı maddeleri, besinsel yem katkı maddeleri.
 
Analitik Bileşenler : Ham Protein %23 , Ham Yağ %11, Ham Selüloz %4 Ham Kül %8, Metabolik Enerji 3700 kcal/kg

 

 

 

 

 

KG  
İçerik  
Tane Boyutu  
Lezzet
Kuzu
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün