GimCat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR
GimCat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR

GimCat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR (00003)

0,00
Marka : Gimcat
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺24,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,90(KDV Dahil)
₺1,12 'den başlayan taksitlerle
SKT : 31.01.2022

Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR

Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, kedileriniz için önerilen aromatik ve lezzetli bir atıştırmalık olarak bilinmektedir. Bu yoğurt, ev hayvanlarınızın bağırsak floralarını olumlu yönde etkileyici bir içerik taşımaktadır. Böylelikle, ev hayvanlarınızın mide sorunlarına, gaz sıkışmalarına, karın ağrılarına ya da yaşadıkları hazımsızlıklara karşı önleyici etki yapar. Aynı zamanda, boşaltımda sıkıntı yaşayan kimi kedilerde de bağışıklık sistemini güçlendirici bir alan yaratır. Kimi zararlı mikroorganizmaları; parazit, tenya gibi istenmeyen canlıları da uzaklaştırıcı yoğunluğa sahiptir. Gimcat Yoğurt, kalsiyum açısından zengindir. O yüzden, evdeki dostlarınızın tüylerini, tırnaklarını, diş ve diş etlerini de besleyecektir.

Kullanım Alanı

Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, antioksidan içermeyen etken bir üründür. % 100 doğal süt ürünlerinden meydana getirildiği gibi, kullanım açısından da aşağıdaki nitelikler sahiptir:

 • Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, yetişkin ortalama bir kediye günde iki tatlı kaşığı verilebilir. Paket açıldıktan sonra, en kısa sürede tüketilmelidir. Paketin ağzı iyice kapatılıp, serin yerde saklanmalıdır.

 • Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, yapay tatlandırıcı ya da lezzet arttırıcı herhangi bir madde içermemektedir. Kediniz için güvenle önerilebilir. Günlük kullanımlar için takviye edicidir.

 • Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, sıkıştırılabilir kapağı sayesinde ve ekonomik 150 Gr’lık paketiyle kolayca saklanabilir. Kontrol edilen ağız haznesiyle, dışarı yoğurt taşırmaz ve pratik şekilde kullanılabilir.

 • Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, takviye bir ürün olduğundan ötürü, ana mama tüketiminin ardından verilmelidir. Destekleyicidir, kedilerin ihtiyaç duydukları temel gıdaların yerine önerilemez.

 • Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, kalsiyum ilaveli kalınlaştırılmış bir besindir. Bu yüzden, kedilerinizin cilt, deri, tırnak ve diş bakımından da gelişmelerine yardımcı olur.

 • Gimcat Yoğurt Kedi Ödülü 150 GR, son kullanım tarihine dikkat edilerek tüketilmelidir. Kuru gıdalar gibi değildir.

Ürün Özellikleri

150 gr

Koruyucu ambalaj

Süt ve süt ürünü (Laktobasilli)

Bitki ve bitki türevleri

Şeker

Bağışıklık sistemi güçlendirici

Sindirim sistemi güçlendirici

Laktozu azaltılmış yoğurt (% 95)

İçerik Analizi

Protein % 3.00

Yağ % 5.00

Ham Lif % 1.00

Ham Kül % 1.00

Nem % 84.00

 

mama yolda

Yararı
Sindirim Sistemi Genel Destek
Menşei
Almanya
Formu
Sıvı
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı