Flamingo Yumuşak Köpek Fırçası Small
Flamingo Yumuşak Köpek Fırçası Small

Flamingo Yumuşak Köpek Fırçası Small (240-1030247)

0,00
Marka : Flamingo
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺58,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺41,91(KDV Dahil)

Flamingo Yumuşak Köpek Fırçası Small

Flamingo yumuşak köpek fırçası small, saten inceliğinde dokunuşuyla, köpeklerinizin hassas ciltleri için üretilmiş özel bir üründür. Bu ürün, evcil hayvanlarınızın bakımlarını yapmak üzere özenli bir şekilde tasarlanmıştır. Hem görünümü, hem kullanılışı itibarıyla, oldukça pratiktir. Ev hayvanlarınız, bilhassa köpekleriniz çok tüy döktüklerinden ötürü, gün aşırı şekilde bakıma gereksinim duyarlar. Flamingo yumuşak köpek fırçası small, ev hayvanlarınızın tüylerinin karışmasına yol açmaksızın, masaj etkisi yaratmaktadır. Köpekleriniz bu fırçanın sihirli dokunuşu sayesinde, daha relaks olacaklardır. 

Kullanım Amacı

Flamingo yumuşak köpek fırçası small aşağıdaki durumlar için kullanılabilecek pratikliğe sahiptir:

 • Flamingo yumuşak köpek fırçası small, köpeklerinizin uzayan tüylerinin karışmasını önlemektedir.

 • Uzun tüylü köpeklerde fazla kısımların rahatça dökülebilmesine yardımcı olmaktadır. Kısa tüylü ya da tıraş olmuş köpeklerde, yüksek düzeyde masaj etkisi yaratmaktadır.

 • Köpekleriniz hareketli hayvanlar olduklarından ötürü, kimi zaman bazı fırçalara tepki gösterebilirler. Ama flamingo yumuşak köpek fırçası small, köpeklerinizin tüy topaklarını kolayca almanızı sağlayacaktır.

 • Bu fırça, köpeklerinizin derilerinde antiaging etkisi yaratır. Bu etki de, onların derilerinin yetişkinlik dönemi sonrasında buruşmasının önüne geçecektir.

 • Bu fırçayla, köpeklerin tüylerinin kıvrılmasının da önlenmesine çalışılmaktadır.

 • Tüy toplayıcı bu fırça, köpeklerinizin tüylerinin de daha parlak görünmesine sebep olacaktır. Tüyler daha dengeli, daha düzgün şekilde uzayacaktır.

 • Tüy toplayıcı bu fırça, köpeklerinizin çıkarabileceği kimi kötü kokuları da önlemeye yönelik bir tasarımla üretilmiştir.

Ürün Özelliği

Flamingo yumuşak köpek fırçası small adıyla da bilinen bu ürün, soft özelliği sayesinde, masaj etkisiyle ev hayvanlarınızı ekstra mest etmektedir. Keza bu fırça, köpeğinizin derisinin gözeneklerinin de nefes almasını sağlayacaktır. Flamingo yumuşak köpek fırçası small, kolaylıkla yıkanabilir; ayrıca, kurutulup yeniden kullanılabilir. Uzun süreli kullanım özelliği olduğu için, köpeklerinizi banyoya soktuğunuzda, bu fırça suyun altında da çift yönlü bir etki sağlayabilir. Tutulabilirliği de oldukça kolaydır. Elinizden kolay kolay kaymaz.

Paket İçeriği

Flamingo yumuşak köpek fırçası small, siyah tüylü kısımlarıyla ve plastik dış yüzeyiyle sağlam ve kavranabilir yapıda üretilmiştir.

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı