Flamingo Soft Tel Fırça Medium
Flamingo Soft Tel Fırça Medium

Flamingo Soft Tel Fırça Medium (240-1030238)

4,00
Marka : Flamingo
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺45,13(KDV Dahil)

 

Flamingo Soft Tel Fırça Medium

Flamingo soft tel fırça medium, hem görünüşü, hem kullanılışı itibarıyla, oldukça klas görünen, sağlam bir köpek fırçasıdır. Bu ürün, evcil hayvanlarınızın bakımını yapmak üzere tasarlanmıştır. Ev hayvanlarınız, bilhassa köpekleriniz çok tüy dökerler. Bu yüzden, onların hemen hemen her gün ya da iki günde bir, bakımlarının yapılması şarttır. Bununla birlikte, köpeklerinize bakım yapmanız, onlarla aranızdaki ilişkiyi de güçlendirecektir. Çünkü köpeklerinizin bakımları yapılmazsa, kötü kokular çıkarmaları da kaçınılmazdır. Bakımsız tüyler, rahatsız edici kokular da yaymaya sebep olmaktadır. Flamingo soft tel fırça medium, ev hayvanlarınızın tüylerinin karışmamasına yol açmaksızın, masaj etkisi yaratarak rahatlık da verecektir.

Kullanım Amacı

Flamingo soft tel fırça, aşağıdaki durumlar için kullanılabilecek pratikliğe sahiptir:

 • Köpeklerinizin uzayan tüylerinin karışmasını önlemektedir.

 • Kısa tüylü ya da tıraş olmuş köpeklerde, masaj ve kaşıma etkisi yaratmaktadır. Köpekler gerek biyolojik olarak, gerekse ruhsal olarak, taranmayı sevmektedirler.

 • Köpekler bu fırça sayesinde, daha da sakinleşmektedirler.

 • Bu fırçayla, köpeklerin tüylerinin kıvrılmasının da önüne geçilmeye çalışılmaktadır.

 • Bu fırça, köpeklerinizin derilerinde antiaging etkisi yaratır. Bu etki de, onların derilerinin yetişkinlik dönemi sonrasında buruşmasının önüne geçecektir.

 • Köpekleriniz hareketli hayvanlar olduklarından ötürü, kimi zaman tarağa tepki gösterebilirler. Bununla birlikte, tarakla taratırken sağa sola dönebilirler. Ama, flamingo soft tel fırça medium köpeklerinizin tüy topaklarını kolayca almanızı sağlayacaktır.

 • Tüy toplayıcı bu fırça, köpeklerinizin tüylerinin de daha parlak görünmesine sebep olacaktır. Tüyler daha dengeli, daha düzgün şekilde uzayacaktır.

Ürün Özelliği

Flamingo soft tel fırça medium adıyla da bilinen bu materyal, geniş ve telli tarama kısmı sayesinde, masaj etkisi yaratarak köpeğinizin derisinin gözeneklerinin de nefes almasını sağlayacaktır. Fırça, yıkanabilir ve kurutulup tekrar kullanılabilir. Uzun süre kullanım özelliği olduğu için, köpeklerinizi banyoya soktuğunuzda, bu fırça suyun altında da özel şampuanla köpürtülebilir. Köpeğinizin tüylerini taradığınızda topaklar fırçada birikir. Bunları da elinizle toparlayıp, çöpe atabilmeniz mümkündür.

Paket İçeriği

Flamingo Soft Tel Fırça medium, ince telli kısımlarıyla ve plastik dış yüzeyiyle sağlam ve kolay kavranabilir yapıda üretilmiştir. Renk seçenekleri mevcuttur.

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı