Flamingo Renkli Diş İpi Köpek Oyuncağı 20 cm
Flamingo Renkli Diş İpi Köpek Oyuncağı 20 cm

Flamingo Renkli Diş İpi Köpek Oyuncağı 20 cm (240-047739)

0,00
Marka : Flamingo
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺48,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺37,87(KDV Dahil)
₺4,29 'den başlayan taksitlerle

Flamingo renkli diş ipi, çekiştirme ve at – getir oyunları için ideal olarak üretilen özel bir oyuncaktır. Birbirinden farklı renklerle üretildiği için göz kamaştırmaya devam ederken köpeklerde kemirme aktivitesi sırasında diş temizliğine yardımcı olmaktadır.

Flamingo Renkli Diş İpi Ürün Özellikleri

Köpeğinizin eğitim sürecinde mutlaka  oyuncaklardan yararlanmanız gerekir. Çünkü köpekler ilgi çekici oyuncaklar sayesinde eğitim sürecinde daha başarılı olmakta ve sizi de bu sayede mutlu etmektedir. Flamingo renkli diş ipi öncelikle at getir tarzı oyunların oynanmasında köpeğinizin gelişimini destekler. Bu sayede köpeğiniz ipi takip ederek attığınız yerden getirecek ve mutlu olacaktır. Flamingo renkli diş ipi aynı zamanda çekiştirme oyunları için de tercih edilebilir. Özel bir üretim aşamasından geçtiği için köpeklerin ağız ve diş yapısına zarar vermez.

Sahiplendiğiniz köpek dostlarımızın ev içinde her gün kemik ihtiyacını karşılamayabilirsiniz. Ayrıca onların kemirme ihtiyacını görmezden gelerek aslında strese girmelerine neden olabilirsiniz. Tam da bu noktada Flamingo renkli diş ipi, patili dostlarınızın kemirme ihtiyacını giderirken aynı anda diş temizliğini yapmasını da sağlar. Aslında tam anlamıyla kemirme ihtiyacı için kategorimizde yer alan farklı oyuncakları da incelemenizi öneriyoruz.

Son zamanlarda köpek dostlarımız için yüzlerce oyun seçeneği devreye alınmıştır. Asıl önemli olan durum, sadık arkadaşlarımızın oyun ihtiyacını giderirken onları her açıdan desteklemektir. Mamayolda.com olarak göz kamaştıran renklerle üretilen Flamingo renkli diş ipini sunarak onların gelişimine katkıda bulunuyoruz. Birbirinden farklı oyuncakların yanı sıra köpeklerin sağlığını destekleyen yeni ekipmanlarla aslında onları mutlu edebilirsiniz. Flamingo renkli diş ipi, kemirme ihtiyacını karşılamaya devam ederken diş ve diş eti sağlığını koruyarak diş gelişimine de katkıda bulunur. Ancak Flamingo renkli diş ipinin asıl amacı onların eğitim aşamasını daha eğlenceli hale getirmektir.

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı