Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet
Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet

Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet (7695)

5,00
Marka : Flamingo
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺16,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺13,43(KDV Dahil)
₺1,52 'den başlayan taksitlerle

 

Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet

Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet, kedi tuvalet kaplarının içine yerleştirilen bir materyaldir. Bu kum torbalarını, yerleştirdiğinizde ve kedileriniz dışkıladıklarında, torbayı kenarlarından tutup, kolayca atabilirsiniz. 10’lu paketlerde ve ekonomik boylarda satılan bu ürünler, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Flamingo Kedi Kum torbası, hızlı gelişen ve artık hiçbir şeye yetişemediğimiz günümüzde, pratik olarak değerlendirilen en nitelikli ürünlerden biridir. Eğer, bu kum torbasını kullanmazsanız, kedi kumlarının yapıştığı kabı sürekli yıkamak zorunda kalabilirsiniz. Kedi kumu torbası, günlük yaşamınızda yanınızdan ayırmayacağınız, pratik bir üründür. Kedinizi götürebildiğiniz her yere, tuvalet kabıyla onu da götürebilmeniz mümkündür. Kedi kumu poşeti dışında, arzu edilirse, içine başka malzemeler de koyulup saklanabilir. Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet, koku yapmaz, dışkıyı içine hapseder. Ağzını bağladığınızda, kapının önüne de güvenle bırakabilir, evden çıkarken atabilir ya da apartman kapıcısının almasını bekleyebilirsiniz. Bu torba, topak topak olan kumu sıkıştırdığı için, itici bir görüntüye de sebebiyet vermez. Güvenle, iyi günlerde, kediniz için kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanı

Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet, kedilerinizin pislikleri için kullanılan sağlam bir materyaldir. Bu kum torbası aşağıdaki özelliklere sahip olup, kullanım alanı bakımından da oldukça geniş bir içeriğe sahiptir:

 • Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet, kolay kolay yırtılmayan bir malzemeden yapılmıştır. Kediniz dışkıladığında, bir kullanımlık olarak değerlendirilebilir. O anlamda, 10 adedi ortalama bir, bir buçuk ay gidebilir.

 • Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet, koku yapmayı önleyici etkiye sahiptir. Nitelikli bir kedi kumuyla beraber kullanıldığında, muhteşem bir ikili yaratırlar.

 • Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet, hışırtı yapmaz, kedinizi tedirgin etmez. Kumun altına koyduğunuzda, sabitlenir, yerleştiği yüzeyi sarar. 30x50 cm boyutlarına sahiptir.

 • Flamingo Kedi Kum Torbası 10 Adet, her türlü kedi atığı düşünülerek, özel teknolojiyle üretilmiştir. O anlamda, tüy, idrar, katı dışkı gibi materyaleri eriten kaliteli bir kumla kullanıldığında, topak topak olan atığı içine daha kolay doldurabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

10 Adet

24 Ay Garantili

 

mama yolda

Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı