Flamingo Çift Taraflı Köpek Tarak ve Fırça Small
Flamingo Çift Taraflı Köpek Tarak ve Fırça Small

Flamingo Çift Taraflı Köpek Tarak ve Fırça Small (240-1030242)

0,00
Marka : Flamingo
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺80,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺58,21(KDV Dahil)

 

Flamingo Çift Taraflı Köpek Tarak ve Fırça Small

Flamingo çift taraflı köpek tarak ve fırça small, hem görünüşü, hem kullanılışı itibarıyla, ergonomik etki yaratan bir köpek fırçasıdır. Fırçanın bir tarafı yumuşak ve sık siyah kıllardan oluşmakta, diğer tarafı ise plastik uçlu tel düzeneklerden oluşmaktadır. O yüzden, ön yüzü fırça, arka yüzü tarak biçiminde de geçmektedir. Bu ürün, evcil hayvanlarınızın bakımını yapmak üzere çok yönlü şekilde tasarlanmıştır. Modern bir tasarıma sahiptir. Ön kısmı daha yumuşak olduğundan, tüyleri düzleştirici olanak da sağlamaktadır. Arka kısmı telli olduğundan ötürü, köpeklerinizin karışan tüylerini canlarını yakmaksızın açmaktadır. Flamingo çift taraflı köpek tarak ve fırça small, ev hayvanlarınızın tüylerinin karışmasına yol açmaksızın, masaj etkisi yaratarak rahatlık verecektir.

Kullanım Amacı

Flamingo çift taraflı köpek tarak ve fırça small aşağıdaki durumlar için kullanılabilecek pratikliğe sahiptir:

 • Köpeklerinizin uzayan tüylerinin karışmasını önlemektedir.

 • Uzun, kısa tüylü ya da cins köpeklerde, masaj ve kaşıma etkisi yaratmaktadır. Köpekler gerek biyolojik olarak, gerekse ruhsal olarak, taranmayı sevmektedirler. O anlamda, bir tarafıyla fırça olan bu ürün, onları gevşetmektedir. Diğer tarafıyla tarak olan ürün, tüylerini parlatabilmektedir.

 • Flamingo çift taraflı köpek tarak ve fırça small, köpeklerinizin tüylerinin de daha canlı görünmesine sebep olacaktır. Tüyler daha dengeli, daha düzgün şekilde uzayacaktır.

 • Flamingo çift taraflı köpek tarak ve fırça small, köpeklerinizin tüylerinde doğabilecek kötü kokuları da önlemeye yöneliktir.

Ürün Özelliği

Flamingo çift taraflı köpek tarak ve fırça small adıyla da bilinen bu materyal, geniş ve telli tarama kısmı sayesinde, masaj etkisi yaratır. Bununla birlikte, sık kıllı siyah fırçasıyla ipeksi bir dokunuş da sağlamaktadır. Bu yoğun bakım etkisi, köpeğinizin derisinin gözeneklerinin de nefes almasını sağlayacaktır. Fırça, yıkanabilir, banyoda da kullanılabilir. Fırçada toplanan tüyler, elle kolayca topak haline getirilip, çöpe atılabilir.

Paket İçeriği

Flamingo çift taraflı köpek tarak ve fırça small, sert ve siyah kıllı bir dış yüzeye sahiptir. Diğer yüzeyde de, uçları plastik ince telli kısımlarıyla değerlendirilebilmektedir.  22,5 cm boyutunda olup, kolayca kavranabilir.

 

mamayolda.com

 

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı