Felicia Tüm Irklara Özel Somonlu Köpek Maması 3 KG
Felicia Tüm Irklara Özel Somonlu Köpek Maması 3 KG

Felicia Tüm Irklara Özel Somonlu Köpek Maması 3 KG (10660)

Marka : Felicia
İndirim Oranı : %10 İndirim
₺10,20 'den başlayan taksitlerle

Felicia Tüm Irklara Özel Somonlu Köpek Maması 3 KG

Felicia tüm ırklara özel somonlu köpek maması, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin ömrü boyunca sağlıklı, enerji dolu ve iyi bir vücut yapısı temin edecek şekilde formülize edilmiştir. Felicia köpek mamaları, zenginleştirilmiş içeriği sayesinde köpeğinize maksimum sağlık ve bağışıklık kazandırır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Felica tüm ırklara özel somonlu köpek maması, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6 : Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş içeriğe sahiptir.

Yüksek Sindirilebilirlik: Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas pişirme işlemine tabi tutulması sonucunda Felicia köpek mamaları yüksek sindirilebilirlik oranına ulaşırlar.

Bağışıklık Sistemine Destek: Felicia tüm ırklara özel somonlu köpek maması, içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.KG3 KG
İçerikBalıklı
Tane BoyutuBüyük Taneli, Orta Taneli
Benzer Ürünler