Elekli ve Rezevli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Pembe Renkli
Elekli ve Rezevli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Pembe Renkli

Elekli ve Rezevli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Pembe Renkli (AKT12)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺26,98(KDV Dahil)

 

Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Pembe Renkli

Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Pembe Renkli, ev kedilerinizin çişlerini ya da kakalarını topaklanan kuma yaptıktan sonra, patilerini silmeleri adına üretilmiştir ekstra bir üründür. Bu ürün, ev temizliğinizi korumak adına üretilmiştir. Kedileriniz kuma girdikten sonra, çıktıklarında tüylerinde ve patilerinde toz ve kum tanesi taşıdıkları için, bunları etrafa bulaştırabilmektedirler. Bunun önüne geçilmesi için, elekli ve rezevli paspas kullanılması gereklidir. Bu paspas, dağınıklığı ve pisliği önlemek için, kedi tuvaletinin önüne konulmaktadır. Böylelikle kediniz, tuvaletini yaptıktan sonra, bu paspasa basacak; patilerindeki ve tüylerindeki tüm pislikleri bunun üstüne bırakacaktır.

Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Pembe Renkli, cıvıl cıvıl ve pastel rengiyle, ev dekorasyonuna da uyum sağlayacaktır. Üstündeki, rezevli derinlikli delikleri sayesinde, kumları içine hapsedebilecektir. Daha sonra, paspası temizlemeniz de oldukça kolaydır.

 Kullanım Alanı

 • Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvalet Önü Paspas Pembe Renkli, hazneli özelliğinden ötürü, gözle görülmeyecek denli küçük pislikleri, tüyleri ve kumları içine hapseder.

                                                         

 • Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvalet Önü Paspas Pembe Renkli, herhangi bir koku yapmaz. Aksine, koku önleyici güçlü bir dış yüzeye sahiptir.

 • Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvalet Önü Paspas Pembe Renkli, kolayca silkelenebilir, yıkanabilir ve kuruyabilir. Bu yüzden de, kedi tuvaletiyle birlikte rutin temizliği de uygulanabilir.

 • Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvalet Önü Paspas Pembe Renkli, relax etkisi sayesinde, kedilerinizin patilerini sürttüğü ve streslerini de attıkları sakinleştirici bir aura yaratır.

Elekli Ve Rezevli Kedi Tuvalet Önü Paspas Pembe Renkli, kedi tuvaletinin hemen önüne serilmelidir. Yakınına herhangi bir mama kabı ya da su kabı bırakılmamalıdır. Paspasın üstünün dolduğu ve deliklerinin tıkandığı görüldüğünde çırpılabilir. Haftada bir kez de yıkanılması önerilmektedir.

Ürün Özellikleri

445x345x140 cm

Pembe renk seçeneği

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı