Elekli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Gri Renkli
Elekli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Gri Renkli

Elekli Kedi Tuvaleti Önü Paspas Gri Renkli (AKT11)

5,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺28,40(KDV Dahil)
₺3,22 'den başlayan taksitlerle

Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli

Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, kedileriniz dışkıladıktan sonra, patilerini silsinler diye üretilmiş, ekstra bir temizlik ürünüdür. Bilinir ki, kediler tuvaletlerini yaptıklarında, patilerine kum taneleri yapışmaktadır.  Bu ev hayvanlarınız onları temizlerlerken, bu sefer de etrafı daha fazla batırırlar. Dağınıklığı ve pisliği önlemek adına, kedi tuvaletinin önüne kedi tuvaleti paspası koyduğunuzda, işiniz daha da kolaylaşacaktır. Böylelikle kediniz, tuvaletini yaptıktan sonra, bu paspasa basacak; patilerindeki ve tüylerindeki tüm pislikleri bunun üstüne bırakacaktır. Siz de bu paspası kolayca temizledikten sonra, yeniden aynı kullanım için değerlendirme fırsatı elde edeceksiniz.

Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, şık görünüşüyle de birlikte, üstündeki derinlikli noktacıkları sayesinde, kediniz üstüne bastığında patilerinde masaj etkisi de yaratacaktır. Böylelikle, bu paspası hem pisliklerden kurtulmak için, hem de temizlik adına değerlendirmeniz mümkündür. Bu paspas, kaliteli ve renkli bir tuvalet kabıyla eşleştirildiğinde, sizin gibi evinizin bireyleri olan kedileriniz için de hoş bir atmosfer meydana getirilmiş olacaktır. Ürün su geçirmez nitelikte olduğundan ötürü, nemlenme yapmayacaktır. Herhangi bir aşınma, çizilme veya yırtılma etkisi de göstermez.

Kullanım Alanı

 • Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, hazneli özelliğinden ötürü, gözle görülmeyecek denli küçük pislikleri, tüyleri ve kumları içine hapseder.

                                                         

 • Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, herhangi bir koku yapmaz. Aksine, koku önleyici güçlü bir dış yüzeye sahiptir.

 • Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, kolayca silkelenebilir, yıkanabilir ve kuruyabilir. Bu yüzden de, kedi tuvaletiyle birlikte rutin temizliği de uygulanabilir.

 • Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, relax etkisi sayesinde, kedilerinizin patilerini sürttüğü ve streslerini de attıkları sakinleştirici bir aura yaratır.

 • Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, kenarlarının kıvrıklığı sayesinde, üstündeki tozları asla dışarı taşırmaz. Yere sabitlenir, sağa sola oynamaz ve kaymaz.

Elekli Kedi Tuvalet Önü Paspas Gri Renkli, kedi tuvaletinin hemen önüne serilmelidir. Yakınına herhangi bir mama kabı ya da su kabı bırakılmamalıdır. Paspasın üstünün dolduğu ve deliklerinin tıkandığı görüldüğünde çırpılabilir. Haftada bir kez de yıkanılması önerilmektedir.

Ürün Özellikleri

445x345x140 cm

Gri renk seçeneği

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı