Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü
Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100l-mamayolda

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü (ekmn100byz)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺130,68(KDV Dahil)
İndirimli : ₺91,08(KDV Dahil)
₺10,32 'den başlayan taksitlerle

 

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü, köpeklerinizin ağız ve diş sağlıkları adına özellikle tavsiye edilen bir çiğneme besinidir. Mevcut çiğneme etkinliği bağlamında, ev hayvanlarınızın içgüdülerini harekete geçirici etkiye sahiptir. 100’lü ekonomik paketi sayesinde, köpeklerinizin dil reseptörlerini harekete geçirerek leziz bir etki de bırakacaktır. Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü, özel koşullarda üretilmiştir. % 100 sığır etli bir ödül ürünüdür. Bu çiğneme besini sert değildir, yumuşaktır ve özenle işlenmiştir. O yüzden de, köpeklerinizin dişlerini kırmaz ya da diş minelerinin çatlamasına izin vermez. Köpeklerinizin kalp atış ritimlerinin düzene girmesi, kan akışlarının doğal şekilde sağlanması, ani gelişen felç, kriz ve unutkanlık risklerine de karşı, içeriğindeki koruyucu formülüyle bu mama, sürekli tüketilmesi tavsiye edilen bir gıdadır. Defalarca klinik testlerden geçirilmiştir. Veterinerler tarafından da güvenle önerilir.

Kullanım Alanı

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü, kullanım alanları bakımından aşağıdaki şekillerde değerlendirilebilmektedir:

 • Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü, köpeklerinizin dişetlerini korumaya yardımcı olur.

 • Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü, köpeklerinizin çene reflekslerini harekete geçirir ve güçlendirir.

 • Bu mama, ısırılarak tüketildiğinden ötürü, salya üretimini normal seviyede tutar.

 • Bu mama,  çürümelerin, diş plaklarının ve diş taşlarının önüne geçmektedir.

Ürün Özellikleri

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk Orta Boy Beyaz 100lü, genellikle presli paketlerde satılmaktadır. Bu mamanın, uzun süre saklanabilecek, güçlü içerik özelliği de bulundurmaktadır. Bu ürünün içinde, % 100 sığır eti bulunduğu gibi, doğal ürün takviyesi biçiminde de bilinmektedir. Vitamin, çinko, demir, kalsiyum, mineral yönünden de hayli yoğunlaştırılmıştır. Eğitime yardımcı ürünler kapsamında sınıflandırılmış olup, genel diş sağlığı için de dünya sağlık örgütleri tarafından özellikle önerilmektedir. Daha iyi sindirim adına da tüketilmesi önemle tavsiye edilmektedir. Çiğneme kemiği anlamında, 100’lü paketiyle ekonomik düzeyde satışa sunulmaktadır.  24 ay garantilidir.

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı