Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı
Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı-mamayolda

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı (ekmn40ntrl)

0,00
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺51,48(KDV Dahil)
İndirimli : ₺32,99(KDV Dahil)
₺3,74 'den başlayan taksitlerle

 

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, eğitim için cezbedici bir ürün olarak bilinen bir çiğneme gıdasıdır. Bu anlamda, 40’lı ekonomik paketlerde tazeliğini uzun süre muhafaza edebilir. Özellikle, küçük ırk köpeklerinin kemirecekleri ergonomik bir yapıda üretilmiştir. İçinde kalsiyum yönünden hayli zengin olan sığır eti bulunmaktadır. % 100 doğal bir yapıdadır. Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, köpeklerinizin tuvalet eğitimlerini başarılı şekilde tamamlayabilmeleri adına, hayvan sahiplerince de tercih edilmektedir. Bu çiğneme besini, yanında temiz içme suyuyla da tüketilebilmektedir.  Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, köpeklerinizin ağız tatlarının gelişimine de katkı sağlayacaktır.

Kullanım Alanı

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, kullanım alanları bağlamında aşağıdaki gibi değerlendirilmektedir:

 • Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, köpeklerinizin salyalarını kontrol etmelerine olanak tanımaktadır. Köpekleriniz kimi zaman fazla salya bıraktıkları için, hayvan sahiplerini de zorda bırakabilmektedirler. Bu yüzden, ince boy çubuk kemikler köpeklerinizin çene kemiklerini ve kaslarını kontrol etmelerine olanak sağlayacaktır.

 • Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, köpeklerinizin sindirim sistemlerini ve boşaltım sistemlerini de dengelemektedir. Bu yüzden de, mide özsularının dengeli şekilde salgılamasına imkân alanı yaratacaktır.

 • Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, evcilleştirilen köpeklerinizin güçlü enzimler salgılamalarına fırsat vererek, onların fizyolojik olarak kendilerini dinç hissetmelerine de yol açacaktır.

Ürün Özellikleri

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Naturel 40lı, ekonomik paketler içinde satılmakta olup, % 100 doğaldır. Herhangi bir yapay madde, boya içermez. Doğal ürün takviyesi biçiminde de bilinmektedir. Vitamin, çinko, demir, kalsiyum ve mineral yönünden de hayli yoğunlaştırılmıştır. Eğitime yardımcı ürünler kapsamında sınıflandırılmış olup, genel diş sağlığı için de dünya sağlık örgütleri tarafından özellikle önerilmektedir. Daha iyi sindirim adına da tüketilmesi önemle tavsiye edilmektedir. Çiğneme kemiği anlamında, 40’lı paketiyle ekonomik düzeyde satışa sunulmaktadır.  24 ay garantilidir.

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı