Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı
Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı-mamayolda

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı (ekmn40byz)

0,00
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺51,48(KDV Dahil)
İndirimli : ₺32,99(KDV Dahil)
₺3,74 'den başlayan taksitlerle

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı, köpeklerinizin diş ve dişeti konforlarını sağlamak adına, çiğnenmek üzere üretilen bir üründür. Köpekleriniz, içgüdüsel olarak, vahşi doğaya sahip, hareketli hayvanlar olduklarından ötürü, mevcut çiğneme etkinliği onları iyi hissettirecektir. Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı, ekonomik paketi sayesinde, köpeklerinizin dil reseptörlerini harekete geçirerek leziz bir etki de bırakacaktır. Bu ürün, özel koşullarda üretilmiştir. % 100 sığır etli bir ödül ürünüdür. Bu çiğneme besini sert değildir, yumuşaktır ve özenle işlenmiştir. Köpeklerinizin kolayca tuvalete çıkmalarına olanak sağlayacak bir üründür. Midelerini, iç organlarını koruyacak güçlü bağışıklık sistemini de geliştirmeye yöneliktir.

Kullanım Alanı                                                                                                                                 

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı kullanım alanları bakımından aşağıdaki şekillerde değerlendirilebilmektedir:

 • Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı, köpeklerinizin diş ve dişetlerini korumak üzere özel bir incelikle tasarlanmıştır.  

 • Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40’lı, köpeklerinizin çene reflekslerini harekete geçirir ve güçlendirir.

 • Bu çiğneme besini, kemirilerek tüketildiğinden ötürü, salya üretimini normal seviyede tutar.

 • Bu çiğneme ürünü, diş çürümelerinin, diş plaklarının ve diş taşlarının önüne geçmektedir.

Ürün Özellikleri

Delibon Gerçek Deriden Kalın Burgu Çubuk İnce Boy Beyaz 40lı, genellikle presli paketlerde satılmaktadır. Bu mamanın inceliği özenle hazırlanmış olup, bilhassa küçük ırk köpekleri için önerilmektedir.  Onların hassas ağız yapılarına göre tasarlanmıştır. Mamada, uzun süre saklanabilecek, güçlü içerik özelliği de bulunmaktadır. Bu ürünün içinde, % 100 sığır eti bulunmaktadır. Ayrıca, doğal ürün takviyesi biçiminde de bilinmektedir. Vitamin, çinko, demir, kalsiyum ve mineral yönünden de hayli yoğunlaştırılmıştır. Eğitime yardımcı ürünler kapsamında sınıflandırılmış olup, genel diş sağlığı için de dünya sağlık örgütleri tarafından özellikle önerilmektedir. Daha iyi sindirim adına da tüketilmesi önemle tavsiye edilmektedir. Çiğneme kemiği anlamında, 40’lı paketiyle ekonomik düzeyde satışa sunulmaktadır.  24 ay garantisi bulunmaktadır.

 

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı