Bosch Sensitive Kuzu Etli Köpek Maması 15 KG

Bosch Sensitive Kuzu Etli Köpek Maması 15 KG (10754)

Marka : Bosch
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺485,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺439,00(KDV Dahil)
₺49,75 'den başlayan taksitlerle

Bosch Sensitive Kuzu Etli Köpek Maması 15 KG

Köpeklerde her geçen gün daha fazla hazımsızlık durumları ve hatta belli mama bileşenlerine karşı hazımsızlık görülmekte olup,bu durum kendini sindirim,deri ve tüy sorunları ile göstermektedir. Bosch sensitve hassas köpeklerin beslenme konusunda tek başına eksiksiz bir yemdir.İçerdiği pirinç oranının (%37,5) yanında düşük alerji potansiyeline sahip patates de ihtiva etmektedir.Böylelikle gluten içermeyen tahıllarla üretilmekte ve içerisinde ne buğday ne de mısır bulunmaktadır.
Enerjinin en yoğunluğu küçük yem miktarı ile köpeğin günlük ihtiyaçları karşılanacak şekilde oluşturulmuştur.Mannanlar ve glukanlardan oluşan bağışıklık kompleksimizin kullanılması suretiyle bağırsak florası stabilize edilir ve aynı zamanda bağışıklık sistemi güçlenir.
 
İçeriği :Pirinç(&37,5), kuzu eti unu (%20),patates (kurutulmuş), hayvansal yağ,pancar posası (şekeri alınmış ), pirinç protein,patates protein, keten tohumu,protein hidrolisat,bezelye ,maya (kurutulmuş),balık yağı,selülöz lifi,sodium klorür,potasyum klorür,yeşil kabuklu midye ekstresi (%0,01),hindiba (kurutulmuş).
 
Analiz : Protein %22,50, Yağ oranı %14,Ham lif %2,50, Ham kül %7,Kalsiyum %1,40,Fosfor %1,10,Sodyum %0,03.
 

Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. www.markamama.com'un haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir. 

KG 15 KG
İçerik Kuzu Etli
Tane Boyutu Büyük Taneli
Benzer Ürünler