Bosch Büyük Irk Yavru Köpek Maması 3 KG

Bosch Büyük Irk Yavru Köpek Maması 3 KG (15012)

Marka : Bosch
İndirim Oranı : %16 İndirim
₺12,35 'den başlayan taksitlerle

Bosch Büyük Irk Yavru Köpek Maması 3 KG
 

Büyük ırk olan ve vücut ağırlığı 25 kilonun üzerinde olan köpek ırkları, diğer köpeklerin yetiştirilmesinden farklı olarak zorluğu büyüme hızının fazla olmasından dolayı eklem ve kıkırdaklarda oluşabilecek sorunlarla beraber aşırı kilo artışıdır. 

Maxi Junior bu gerekliliği orta düzeyde enerji içerikleriyle karşılayan proteini azaltılmış yavru köpek mamasıdır. 
İçeriğindeki maddeler özgün formülizasyonu sayesinde kıkırdak ve eklem gelişimini destekler. Mamanın büyüklüğü ve şekli büyük ırkların rahat şekilde mamayı tüketebileceği şekile göre hazırlanmıştır. 

Beslenme Şekli: Mama kuru yada ıslatılarak tüketilebilir. Ay olarak daha ufak olan yavrulara ıslatarak vermeniz genel olarak tavsiye edilmektedir. Yetişkinliğe yaklaştığı aylarda ise mama kuru şekilde verilmeli ve yetişkinliğe geçtiği zamanda da aynı şekilde devam etmektedir.

İçerik:  Taze kanatlı eti min.20, pirinç, arpa, taze kanatlı eti unu, mısır,  taze dana eti, hidrolize yağ, pancar posası şekersiz, hidrolize et, balık unu, yumurta tozu, keten tohumu, maya kurutulmuş, balık yağı, sodyum klorür, potasyum klorür, midye tozu min.0.1 NZ yeşil dudaklı midye. 0.25 eklem oluşumu ve kıkırdak oluşumunu destekler., hindibağ tozu.

Analiz Değerleri: Ham Protein : 24, Ham Yağ: 12, Ham Lif: 2.5, Ham Kül: 6.5, Nem:12, Kalsiyum: 1.2 Fosfor: 0.9, Sodyum: 0.3, Potasyum: 0.5, Magnezyum: 0.1

Saklama Koşulları: Kuru, serin böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız. 
Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.

KG 15 KG
İçerik Tavuklu
Tane Boyutu Büyük Taneli
Benzer Ürünler