Tahılsız Kedi ve Köpek Maması Neden Daha Yararlı?

Tahılsız Kedi ve Köpek Maması Neden Daha Yararlı?

Tahılsız Mama Nedir?

Aslında tahılsız mama kullanmanın birkaç nedeni var. İlk olarak bu mamalar diğer mamalarla karşılaştırıldığında daha yüksek protein değerine sahip oluyor. Yüksek protein içeriği, kedi ya da köpeğiniz daha geç acıkmasını sağlar. Böylece beslenme düzenlerini kontrol etmeniz kolaylaşır. Ayrıca bazı kediler ve köpekler, tahıllı mama tükettikleri zaman tuvalete çıkma sorunu yaşayabiliyor. Tuvalet eğitimleri bile olsa tahıl, hayvanlarda olumsuz etkiler yaratabiliyor. Bu nedenle birçok evcil hayvan sahibi, yakın dostlarının sindirim sistemi sağlığı için tahılsız kedi ve köpek maması tercih ediyor.

Kedilerde Tahılsız Mama Kullanımı

Orijen Regional Red tahılsız kedi maması, yetişkin kediler için ideal seçenek olabilir. Yavru kediniz varsa Orijen Cat Kitten yavru kedi maması sizin için doğru seçenek olacaktır. Eğer mama değişimi yapıyorsanız kediniz ilk başta yeni mamaya alışmakta zorlanabilir. Ancak zaman içerisinde kediniz bu mamaya alışacak ve daha sağlıklı olarak yaşamına devam edecek.

Tahılsız Köpek Maması

Tahılsız köpek mamaları arasında ND ve Acana markasının birçok seçeneği var. ND markası, küçük köpeklere ve büyük köpeklere özel mamalar da üretiyor. Mama aromaları arasında domuzlu ve elmalı tahılsız köpek maması, balık ve portakallı köpek maması  ve kuzulu köpek maması seçenekleri yer alıyor. Bunun yanı sıra yavru köpeklere özel ND tahılsız tavuklu büyük ırk yavru köpek maması gibi seçenekler de yer alıyor. Tüm kedi ve köpek maması seçeneklerimizi görmek için mamayolda.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Etiketler: kedi, köpek, evcil hayvan
Aralık 18, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı