Reflex Kedi Maması

Reflex Kedi Maması

 

      Kedileri evimize ilk aldığımız günden beri ailenin bir parçası olurlar ve ona olması gereken en üst düzey önemi vermeye çalışırız. En üst düzey önlemler arasında ise kedimizin sağlığını tehdit etmeyecek ve ona yarayacak bir mama seçimi yapmaktır. Sitemizde de olduğu gibi birçok online evcil hayvan malzemeleri satışı yapan sitelerde de Reflex Kedi Mamasının Satışı yapılmaktadır. Birçok yerde satışını gördüğünüz bu markanın içeriği, yorumları hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz çok normal. Bu yazımızda ise sizlere Reflex Kedi Mamasını tüm detaylı anlatımını yapacağız. 

Reflex Kedi Maması Nerede Üretiliyor?

      Reflex adıyla satışa sunulan bu mama Türkiye’nin İzmir şehrine üretilmekte olup yerli bir mama üretici firmadır. Reflex mama dışında da kendine birçok marka üreten Lider Yem Fabrikası aynı zamanda birçok şirket dışı firmaya da üretim yapmaktadır.

Reflex Kedi Maması İçerikleri

      Reflex kedi mamaları genellikle kuzu, tavuk ve balıklı olarak 3 ana lezzet aroması ile satılmaktadır. Genellikle mama içeriğinde etin parçaları kullanılır, kedinin yiyebileceği bir mama kıvamı alabilmesi için pirinç, mısır ve şeker pancarı gibi tahıllarla desteklenerek kedinin besin düzenine dikkat edilerek içindekiler eklenmiştir. Bu besin bileşenlerinin dışında bira mayası kullanılarak kedinizin kendini temizlerken tüy yutma problemi ile oluşabilecek sindirim problemlerini oldukça azaltmaktadır. Aslında sadece mamanın içerisindeki değerlerinden yola çıkarak değil kedinizin ihtiyaç duyduğu besin bileşenlerine göre mama seçimi yapmanız en doğrusu olacaktır. Genelleme ile reflex kedi mamasının içeriğindeki besinler tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Reflex Kedi Maması Çeşitleri

Bu mamaların her birinde 1.5 kg, 2 kg, 3 kg, ve 15 kg seçenekleri bulunmaktadır.

Reflex Kedi Maması Yorumları

      Sitemizde de satışı olan reflex kedi maması birçok evcil hayvan sahibi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle müşterilerimiz tarafından yapılan yorumlarda fiyat ve performansa göre oldukça memnun olunan bir mamadır. Reflex yetişkin kedi mamasını kullanan müşterilerimizden aldığımız yorumlara ve incelemelerimize göre yetişkin bir kedinin alması gereken tüm elzem ürünleri mama sayesinde alarak sağlıklı bir hayata kavuşabilir. Dilerseniz Mamayolda.com’un sosyal sorumluluk projesi olan ve aynı zamanda evcil hayvan sahiplerinin bir biri ile iletişim kurabildiği sahiplen.mamayolda.com sitemiz üzerinden tüm reflex kedi maması yorumlarına erişebilirsiniz.

En Ucuz Reflex Kedi Maması

      Evcil dostlarımızın bizim için vazgeçilmez bir arkadaş olduğu tartışılmaz bir gerçektir ancak onun masrafları ekonomik olarak bizleri zorlayabilir. Bunun için en ucuz reflex kedi maması çeşitlerine sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alarak aynı gün kargo ile kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz.

Etiketler: kedi, kedi maması
Mayıs 21, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı