Hangi Köpek Maması Daha İyi?

kopek-mamasi-hakkinda-her-sey

Köpek Maması Nasıl Seçilmeli?

Köpeklerin beslenmesinde mamanın yeri çok önemlidir. Günlük besinlerle de beslenebilen köpeklerin sağlıklı olması ve gelişiminde mama kalitesi etkilidir. Bu nedenle köpek maması seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Piyasada birçok marka köpek maması bulunuyor. Bunlar arasında hangisinin seçilmesi gerektiğinde köpeğin yaşı yanında zevkleri ve alışkanlıkları da etkili oluyor. Köpek maması seçiminde kararsız olanlar veterinere danışabilir. Bizim önereceğimiz köpek maması markaları arasında nd köpek maması ilk sırada yer alıyor.

En Kaliteli Köpek Maması Markaları

Kaliteli ve doğru seçilen bir köpek maması köpekte ağız kokusuna neden olmaz. Özellikle mama değişiminde yeni markanın ağız kokusuna neden olup olmadığı kontrol edilmelidir. Şimdi en çok tercih edilen köpek maması markalarına bir göz atalım.

  • ND Marka Köpek Maması

Onlarca çeşidi ile ND marka köpek maması yüksek hayvansal içeriği, sebze ve meyve bileşenleri ile tercih ediliyor.

ND marka köpek maması çeşitleri arasında tahılsız bal kabağı kuzu etli köpek mamasından bal kabaklı balıklı köpek mamasına, tavuklu bal kabaklı köpek mamasından bal kabaklı kuzu etli küçük ırk köpek maması ve daha birçok çeşidi ile köpeklerin beslenme ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılıyor.

  • Orijen Marka Köpek Maması

Tahılsız köpek mama çeşitleri ile Orijen marka mamalar yavru köpekler ve yetişkin köpeklere özel mamaları ile tercih ediliyor. Kanada imalatı olan Orijen marka mamalar kaliteli ve zengin içerikleri ile dikkat çekiyor. Vitamin ve mineral olarak küçük ve büyük iri yavru köpeklerin tüm beslenme ihtiyacını karşılayarak etobur dostlarınızın sağlıklı gelişmesinde önemli rol oynuyor. Avrupa'da 6 yıldızı ile birinci sırada yer alan Orijen Regional Red Tahılsız Köpek Maması, en üst seviye mama çeşidi olarak sunuluyor. Protein ve zengin et içeriği yanında azaltılmış karbonhidrat oranı ile sağıklı kan şekeri seviyesinin korunmasını sağlıyor.

  • Acana Marka Köpek Maması

Açık alanda beslenen Angus sığırı, kuzu ve bizon eti ve serbest dolaşan tavuk ve pisi balığı eti ile zenginleştirilen köpek mamaları ile Acana markası köpeğinizin tam anlamı ile beslenmesini sağlıyor. Zengin protein içeriği, vitamin ve mineralleri ile sadık dostlarınıza adeta ziyafet sunuyor. Küçük yavru köpeklerden büyük ve iri yavru köpekler ve yetişkinlere kadar her yaş grubuna özel mama çeşitleri ile her ihtiyaca cevap veriyor.

Köpek Maması İçin Aradığınız Adres

En çok tercih edilen köpek maması marka çeşitleri ile adından söz ettiren firmamız, farklı içeriklerde ve kilolarda köpek mamaları bulacağınız bir adrestir. Dünyaca ünlü köpek maması markalarını en hesaplı fiyatlarla satın alabilir, dört ayaklı dostlarınızı evde en sağlıklı ve dengeli şekilde besleyebilirsiniz. Köpek dostlarınız kaliteli ve güvenilir köpek mamaları ile beslenerek derisinden tüylerine, kilosunda sağlıklı gelişime kadar her özelliği ile sizleri şaşırtır. Köpeklerin etobur hayvanlar olduğu unutulmamalı, köpek maması seçiminde ve değişiminde sağlıklı ve taze içerikli köpek mamaları alımında dikkatli olunmalıdır. Köpeklerin en sevdiği köpek maması markaları ile mamayolda.com, her ihtiyaca uygun mama çeşitleri ile önemli bir ihtiyaca cevap veriyor.

Etiketler: köpek, mama, köpek maması
Aralık 18, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı