Evlerin en önemli sahipleri olan sevimli dostlarımızın beslenmesini önemseyen lider markalardan biri olan Best Pet, kedi ve köpek mamaları konusunda kendini kanıtlamayı başaran isimlerdendir.

Kedi ve köpeklerin sağlıkla yaşamlarına devam etmeleri için yedikleri ürünlere dikkat edilmesi gerekiyor. Besin değeri yüksek olan kedi maması seçenekleriyle seçim hakkı tanıyan Best Pet, köpek mamalarıyla da dikkat çeker. Best Pet kedi mamaları; tavuklu, kuzulu ve balıklı mix yetişkin, tavuk ve pirinçli yetişkin kedi maması, selection tavuklu yetişkin, somonlu kısırlaştırılmış, kıtırlı kuzu ve dana etki yetişkin ve tavuklu pirinçli yavru kedi maması şeklinde seçenekler sunar. Her bir ürün kendi içerisinde farklı lezzetler sunar. Burada önemli olan besin değerinin yüksek olmasıdır. Yetişkin düzeyde olan kedinizin veya köpeğinizin damak zevkini anlamak pek de zor olmayacaktır. Sevimli dostunuzun damak zevkine uygun besin değeri yüksek mama seçimi yaparak onun zevkle tüketmesi sağlanabilir. Best Pet köpek mamaları; kuzu etli yetişkin, kuzu ve dana etli yavru, balık ve pirinçli yetişkin köpek maması seçeneklerinden birini seçerek sevimli köpeklerinizin beslenmesini sağlayabilirsiniz. Best Pet fiyatları, her bütçeye uygun olup ürünlerinde uygun ebatları bulunur. Hayvanların alması gereken proteini farklı gıdalarla birleştirerek sunan marka, sevilerek tüketilmek için aromatik lezzetlere ağırlık verir.

Best Pet

Doğası gereği, et, tavuk ve türevlerini severek tüketen kedi ve köpekler için mamaların içerisinde bu malzemelerden bulunur. Her yaş gurubu için farklı mamalar tercih edilmelidir. Bunu düşünerek hareket eden Best Pet, yetişkin ve yavru olanlar için özel üretim sağlar. Alınması gereken protein, yağ, omega içeren besinlere ağırlık verilerek sevimli dostların sağlıkla beslenmesi sağlanır. Buna ek olarak farklı besinleri de içinde bulunduran Best Pet kedi ve köpek mamaları, ek gıdalar olarak da kullanılabilir. Kuru ve yaş mama olarak iki grupta toplanan bu ürünler, her birinde farklı lezzet sunarak çeşitlik sağlanır. Hayvanlarınızın, cinsiyeti, yaşı, varsa hastalığı, kilosu gibi unsurlar mama seçiminde etkili olur. Bu bilgilerden yola çıkarak Best Pet mama serilerinden uygun olanı seçebilir ve sağlıklı bir kullanım elde edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı