Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml
Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml (210-015317)

0,00
Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺49,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺38,40(KDV Dahil)
₺4,35 'den başlayan taksitlerle

 

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, köpeklerdeki diş çürümelerine karşı etken maddeler içeren güçlü bir üründür. Köpeklerinizin de dişlerinin bakıma ihtiyacı vardır. İnsanlar nasıl günde en az iki defa diş fırçalama eylemine girişiyorlarsa, köpeklerin de dişleri her gün ya da en az iki günde bir diş fırçası yardımıyla fırçalanmalıdır. Hayvanlarınızı diş bakım eğitimine alıştırmanız şarttır. Bu yüzden, Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, ilk elde onları ürkütmeden kullanabileceğiniz içeriktedir.

Kullanım Alanı

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, kullanım amaçları anlamında aşağıdaki içerikleri kapsamaktadır:

 • Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, ağız kokusunu önlemeye yöneliktir.

 • Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, ağızdaki yaraları, arfları, uçukları iyileştirmeye yöneliktir. Antibakteriyel özelliği sayesinde, kötü mikroorganizmaları uzak tutar.

 • Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, dişlerin çürümesini, dişetlerinin kabarmasını ya da kanamasını önler.

 • Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, diş plağı, diş çatlaması ya da diş taşı oluşumunu önlemeye yönelik, ergonomik bir üründür.

 • Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, ağızda çıkabilecek irinli yaraların da önüne geçer

Bu diş macunu, köpeklerin ebatlarına özel şekilde tasarlanmış diş fırçası yardımıyla kullanılabilir. Fırçanın üstüne mercimek tanesi büyüklüğünde bir macun konulup, köpeklerin dişleri köpürtülmeli, ardından ağızları iyice çalkalanmalıdır. Bu yönde, Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, köpeklerinizin diş bakım eğitimine de alışmaları bağlamında bir destekleyicilik sağlamaktadır. Hollanda menşeli bu macun, köpürdüğünde ve suyla yutulduğunda da, midede herhangi bir sorun yaratmamaktadır.

Ürün Özellikleri

Beaphar Köpekler İçin Diş Macunu 100 ml, barındırdığı proteaz enzimi sayesinde, köpeklerin ağız sağlıklarını destekleyen kalıcı bir üründür. Uzun süre saklanabilir. Tadı acı değildir, kokusu köpeklerin burun reseptörlerine göre, feromonları uyarıcı etki sağlamaktadır. 100 ml içeriğiyle, kolayca her yere taşınabilir ve ekonomik olarak da kullanılabilir. Kalıcı bakım yapmaya olanak sağlar. Bununla birlikte, köpekler için diş bakım oyuncağı, diş kaşıyıcı gibi ürünlerle ya da diş bakım setiyle yan yana kullanılması da önerilmektedir.

mamayolda

Yararı
Ağız ve Diş Sağlığı
Menşei
Hollanda
Formu
Macun
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı