Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah
Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah (3443447)

0,00
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺315,48(KDV Dahil)
İndirimli : ₺238,25(KDV Dahil)
₺27,00 'den başlayan taksitlerle

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah, gelişim sürecindeki veya küçük ırk mensubu köpekleriniz ve kedileriniz için önerilen bir üründür. Küre şeklindeki ön yüzeyiyle birlikte, ev hayvanlarınızın da etrafı özgürce izleyecekleri, aynı zamanda güvenle taşınacakları kaliteli plastik bir malzemeyle kaplanmıştır. Siyah rengi oldukça cool bir hava vermektedir. Köpeğinizi ve kedinizi çantaya koyarak, her yere rahatça taşıyabilirsiniz. Böylelikle, onunla aranızda sıcak bir sevgi bağı da kurulmuş olacaktır. Köpekleriniz ve kedileriniz için özel şekilde üretilen Şeffaf Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası, modern tasarımın da en son örneklerinden birini gözler önüne sermektedir.

Kullanım Alanı

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah, kullanım alanları bağlamında aşağıdaki şekillerde değerlendirilebilmektedir:

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah, otobüs, vapur, metro, tren, uçak gibi araçlarda her yere götürülebilecek ölçülerde, kolaylıkla taşınabilen ebatlarda yapılmıştır.

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah, hayvanlarınızla aranızdaki dostluk bağını daha da güçlendirecektir. Onları evde tek başına bırakmak yerine, yanınıza almanız mümkündür.

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah, veterinere giderken ya da kapalı bir mekânda sıra beklerken çok işe yarayabilir. Ev hayvanınız sizinle günlük hayatın rutinine alışacaklarından ötürü, komutlarınızı almak için de daha istekli hale geleceklerdir. Özellikle, köpekleriniz için oldukça avantajlı bir çantadır.

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah, yan tarafında bulunan cepleri sayesinde, hayvanlarınızın özel eşyalarının da kolayca taşınmasına yol açacaktır.

Ürün Özellikleri

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Siyah, kaliteli materyallerden üretilmiştir. Kırılmaz, rengi solmaz, kolay kolay aşınmaz. Küre olan kısmı çıkarılabilir, yerine delikli mazgal takılabilir. Küçük ırk köpekleri, yavru köpekler, yavru kediler ve kediler için özel tasarım olarak üretilmiştir.

Boyutlar

Yükseklik :  43 cm

Genişlik :  29 cm

Derinlik :  23 cm

İç Hacim :  16 Litre 

Çantanın net ağırlığı :  1,425 kg.  

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı