Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri
Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri (3215421)

0,00
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺315,48(KDV Dahil)
İndirimli : ₺250,79(KDV Dahil)
₺28,42 'den başlayan taksitlerle

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, ilgi çekici tasarımıyla özellikle modern tasarımlardan hoşlanan hayvan severlerin ince zevklerine hitap etmektedir. Küçük ırk köpeklerin, yavru köpeklerin ya da kedilerin taşınabildiği bu ergonomik çantalar, onların rahatça seyahat etmeleri bağlamında da, her ayrıntı düşünülerek dikkatle dizayn edilmiştir. 8 kg’ya kadar olan hayvanlarınızın taşınmaları için güvenli ürünlerden biridir. Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, her yere rahatlıkla sığdırılabilecek bir büyüklüğe ve hayvanlarınızın alternatif ihtiyaçlarını da taşıyabileceğiniz bir kapasiteye sahiptir. Gri gümüş rengi gözü okşamaktadır. Köpeğinizin günlük maması, temiz içme suyu ve diş kaşıma oyuncağı da rahatça bu çantanın içine yerleştirilebilmektedir. Hayvanlarınız çantanın içinde havayı ciğerlerine değin hissederek nefes alabilmektedirler. Çantanın alt kısmında üç adet nefes deliği yer almaktadır. O yönde, köpekleriniz onun içinde hareket kabiliyetine de sahip olabilirler.

Kullanım Alanı

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, hayvan severlerin hem görünüşüyle, hem işleviyle ilgi gösterdikleri bir üründür. Bu çantanın kullanım alanları şu şekilde sunulabilir:

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, uluslararası taşıma izni olan tüm ulaşım araçlarında kullanılabilir. Bu araçlarda, sizinle her anınızı paylaşan ev hayvanlarınızı da görkemli çantalarıyla taşıyabilmeniz mümkündür.

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, yıkanıp, silinebilinecek özelliğe sahiptir. Bu anlamda, sıklıkla seyahat eden, havyalarını bırakacak yer bulamayan ya da onlardan kolay kolay ayrılamayan hayvan severler için çok kullanışlıdır.

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, hayvanları veterinere götürürken, onlara rahat durabilecekleri bir zemin yaratır.

 • Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, hayvanlarınızı kapalı mekânlara da kolaylıkla sokabilmenizin olanağını sağlar.

Ürün Özellikleri

Astronot Kedi Köpek Taşıma Çantası 43x23x29 Cm Gri, çatlamaz, kırılmaz ve rengini yitirmez. Kaliteli plastik ürünlerle kaplanmıştır. Bu taşıma çantası aşağıdaki özellikleri de kapsamaktadır:

Boyutlar

Yükseklik :  43 cm

Genişlik :  29 cm

Derinlik :  23 cm

İç Hacim :  16 Litre 

Çantanın net ağırlığı :  1,425 kg.  

Kilo: 8 kg’a kadar hayvan taşıyabilmektedir.

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı