Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe
Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe (3213543)

0,00
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺130,68(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,19(KDV Dahil)
₺8,97 'den başlayan taksitlerle

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, küçük ırk köpekleriniz, yavru köpekleriniz ve kedileriniz için adeta anne şefkatiyle bezenmiş bir yumuşaklıkla üretilen özel bir üründür. Kumaşı hayvanlarınızın hassas ciltlerini vazgeçilmez bir özenle sarar. Hayvanlarınızı bir yerden bir yere taşırken bu çantayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pet hayvanlarınıza bebekleriniz gibi baktığınızı hissettiğinizde, kendinizi de özel hissetmeniz mümkündür. Nitekim, köpeklerinizi kucağınızda taşırken, siz de merhametin, sevginin, vicdanın gücünü dokunarak hissedebilirsiniz.

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, görkemli rengiyle, evcil hayvanınızın kafasını çıkardığı, ayarlanabilir geniş bir ağza da sahiptir. Köpeğiniz o ağızdan kafasını adeta bir çiçek gibi çıkarma imkânı da elde edebilmektedir. Bu çanta, oldukça hafiftir, ceplidir ve kucağınıza geçirilebilecek kol ayarlarına da sahiptir. 10 kg’ya kadar olan küçük ırk hayvanlarını rahatlıkla taşıyabilir.

Kullanım Alanı

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, kullanım alanları hususunda aşağıdaki başlıkları ihtiva etmektedir:

 • Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe,  köpeğinizin başını göğsünüze yaslama olasılığı elde edebileceği huzurlu bir aura yaratır. Böylelikle, evinizin bir bireyi olan bu canlıyla aranızda anlatılmaz ve olağanüstü bir bağ kurulmuş olur. Köpeğiniz sizin kokunuzu içine çekme imkânı da elde edeceği için, sözlerinizi de daha dikkatle dinleyecektir.

 • Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, uluslararası taşıma izni bulunan otobüslerde, vapurlarda, taksilerde, trenlerde ve uçaklarda rahatça kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yer kaplamaz, kıvrılabilir, katlanabilir.

 • Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, köpeğiniz için yuva kıvamındadır. Hayvanınız onun içinde veterinere rahatça götürülüp getirilebilir. O esnada, köpeğiniz çantada deliksiz bir uyku da çekebilir. Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, adeta ipeksi bir yastık görünümündedir.

 • Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, ayarlanabilir emniyet kilidi sayesinde, evcil hayvanınızın aşağı kaymasının da önüne geçmektedir. Köpeğiniz onun içinde emniyettedir.

Ürün Özellikleri

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Pembe, aşağıdaki özellikleri barındırmaktadır:

 • Bu çanta, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir ve kolayca yıkanabilir.

 • 10 kg cüsseye kadar her ırktan köpeği taşıyabilir.

 • Ön yüzeyinde ayarlanabilir kilitli ipleri mevcuttur.

 • Sırt askıları kişinin boyuna, kol kalınlığına ve kol ölçüsüne göre ayarlanabilir.

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı