Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı
Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı-mamayolda

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı (31543)

0,00
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺130,68(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,19(KDV Dahil)
₺8,97 'den başlayan taksitlerle

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, ergonomik ve şık tasarımıyla bilhassa annelik içgüdüleri taşıyan hanım hayvan severler tarafından tercih edilmektedir. Köpekler evin içinde, genellikle kadınların ya da ailede annenin sözünü dinlemeye eğilimli, evrimsel bir içgüdüye sahiptirler.

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, hayvanlarınızın şefkatle buluşmasına olanak verecek bir biçimde tasarlanmış, modern görünümlü bir pet ürünüdür. Bu çanta, küçük ırk köpekleriniz, yavru köpekleriniz ve kedileriniz için adeta vazgeçilmez olacaktır. Çünkü, yastık gibi yumuşacıktır. Çantanın hayvanınızın derisini saran hassas kumaşı, onlara sihirli bir örtü gibi gelecektir.

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı adlı ürünü, hayvanlarınızı bir yerden bir yere taşırken emniyet içinde kullanabilirsiniz. Pet hayvanınıza bebek gibi baktığınızı hissettiğinizde, kendinizi de onun önemli bir parçası gibi hissetmeniz mümkündür. Bu durum, sizde müthiş bir duygu yoğunluğu yaratacaktır. Köpeklerinizi kucağınızda taşırken, sevginin gücünü ve vicdanın sıcaklığını dokunarak hissetmenizin de imkânı vardır. Ev hayvanlarınız size iyi gelecek canlılardır. Özellikle, köpeklerde özel bir merhamet duygusu da bulunmaktadır. Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, çekici alevli rengiyle, evcil hayvanınızın kafasını çıkardığı geniş bir ağız yapısı da içermektedir. Bu çantayı yanınızdan ayırmama garantiniz bulunmaktadır.

Kullanım Alanı

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, kullanım alanları hususunda aşağıdaki başlıkları ihtiva etmektedir:

 • Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, köpeğinizin başını göğsünüze yaslama olasılığı elde edebileceği huzurlu bir aura yaratır.

 • Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, uluslararası taşıma izni bulunan otobüslerde, vapurlarda, taksilerde, trenlerde ve uçaklarda rahatça kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yer kaplamaz, kıvrılabilir ve katlanabilir.

 • Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı köpeğiniz için yuva kıvamındadır. Hayvanınız onun içinde veterinere rahatça götürülüp getirilebilir. O esnada, köpeğiniz çantada deliksiz bir uyku da çekebilir. Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, adeta ipeksi bir yastık görünümündedir.

Ürün Özellikleri

Ana Kucağı Kedi Köpek Taşıma Çantası Kırmızı, aşağıdaki özellikleri barındırmaktadır:

 • Bu çanta, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir ve kolayca yıkanabilir.

 • 10 kg cüsseye kadar her ırktan köpeği taşıyabilir.

 • Ön yüzeyinde ayarlanabilir kilitli ipleri mevcuttur.

 • Sırt askıları kişinin boyuna, kol kalınlığına ve kol ölçüsüne göre ayarlanabilir.

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı