Acana Domuz Etli ve Bal Kabaklı Köpek Maması 2 KG (ACFMPXZ7)

Marka : Acana
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺169,34(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,00(KDV Dahil)
₺15,75 'den başlayan taksitlerle

Acana Domuz Etli ve Bal Kabaklı Köpek Maması 2 KG

Tüm ırklar için domuz etli yetişkin köpek mamasıdır. Köpeğinizin ırkk farketmeksizin 1-7 yaş arasındaki tüm köpeklerin tüketebileceği şekilde formülize edilmiştir.

Hayvansal protein olarak sadece Alberta domuzu içeren Acana Domuz Etli ve Bal Kabaklı Yetişkin Köpek Maması eşsiz limitli içeriği ile biyolojik olarak da son derece uygun bir üründür. 

Dondurulmuş ve kurutulmuş domuz ciğeri ise seçici köpekler için lezzet arttırıcı bir faktör oldugundan dolayı köpeğiniz seçici olsa dahi Acana Domuz Etli ve Bal Kabaklı mamayı tüketirken hiç bir sorun yaşamayacaktır.

 

 

Bileşimi: Kemiksiz taze domuz eti (20%), kurutulmus domuz eti (20%), yesil mercimek,kırmızı mercimek, domuz cigeri (5%), bal kabagı, domuz yagı (3%), yesil bezelye,sarı bezelye, kanola yagı, su yosunu (DHA ve EPA kaynagı), nohut, kabak,havuç, domuz böbregi (2%), dondurularak kurutulmus domuz cigeri, esmer yosun, hindiba kökü, zencefil kökü, nane yaprakları, ogulotu

 

 

 
Acana taze ve doğal hammaddelerden üretilmiştir. Tane şekli ve rengi değişkenlik arzedebilir.

 
KATKI MADDELERI (kg basına): Besinsel katkı maddeleri: E6 (Çinko): 150 mg -Zooteknik katkı maddeleri: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10 ^ 6 CFU.
 
 
ANALİTİK BİLEŞENLER
 
Ham Protein % 27
Ham Yag % 15
Ham Kül % 9
Ham Lif % 6,5
Kalsiyum % 1,9
Fosfor % 1,2
Omega-6 % 4
Omega-3 % 1
DHA % 0,2
EPA % 0,1
Glukozamin 600mg/kg
Kontroitin 800mg/kg
 
İlk Acana Kullanımı İle İlgili Önemli Bilgi: Köpeğinize ilk defa bu üründen veriyorsanız direkt geçişlerde sindirim problemi köpeğiniz yaşayabilir. Bu problemleri aşmak amacıyla elinizde bulunan eski mamadan karıştırarak vermeniz tavsiye edilir. İlk gün %75 eski mama %25 Acana, sonraki gün %50 eski mama %50 Acana olacak şekilde orantılı olarak tamamen Acana Domuz Etli ve Bal Kabaklı Yetişkin Köpek Mamasına geçebilirsiniz.

Mamanın yanında daima taze içme suyu bulundurunuz.
 
Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. www.markamama.com'un haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir. 
www.markamama.com

 

 

 

 

Benzer Ürünler