Acana Classic Red Köpek Maması 17 KG (10667)

Marka : Acana
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺696,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺569,00(KDV Dahil)
₺64,49 'den başlayan taksitlerle
Acana Classic Red Köpek Maması 17 KG 

Günümüz köpekleri sadece atalarının yedikleri gıdaları yemiyorlar. Aynı zamanda sağlıklarının en üst seviyede olması için buna ihtiyaçları vardır.

İşte tam bu özelliği ile Acana Classic Red Köpek Maması köpeğinizi her yönden iyi bir şekilde beslemektedir. Acana Classic Red köpek maması tüm ırk ve yaşam evresine göre uygun olarak kullanılmaktadır. Acana Classic Redi köpeğinize vermeyi düşünürken ırkını ya da kilosunu düşünmenize gerek yoktur. 

Acana Classic Red Köpek Maması günlük taze ve çiğ olarak üretilen çayırda otlamış kuzu, angus sığırı ve yorkshire domuzu içermektedir.

Yüksek glisemikli tahıllar içermeyen Acana classic red köpek maması, yüksek besleyici protein ve omega 3 içeriğinde barındırmaktadır. Acana Classic Red köpek maması, kan seviyesini stabil tutmak ve yağ depolama olasılığını azaltmak için düşük glisemikli yulaflar içermektedir.

İçerik: Kuzu eti (23%), Çekilmiş yulaf (22%), Taze angus sığırı (5%), Taze yorkshire domuzu (5%), Kuzu yağı (5%), Bütün kırmızı mercimek, Bütün yeşil bezelye, Bütün yeşil mercimek, Çayırda beslenmiş çiğ kuzu eti (4%), Bütün yulaf, Taze sığır ciğeri (2%), Domuz eti (2%), Ringa balığı yağı (2%), Taze domuz ciğeri (2%), Bütün garbanzo nohutu, Bütün sarı bezelye, Güneşte kurutulmuş yonca, Mercimek lifi, Taze sığır işkembesi (1%), Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana , Taze ıspanak, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, Dondurularak-kurutulmuş sığır ciğeri (0.1%), Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta , Hatmi kökü, Kuşburnu.

KG17 KG
İçerikKuzu Etli
Tane BoyutuBüyük Taneli, Orta Taneli