Abros Yeşil Ayarlanabilir Yumuşak Dokulu Kedi Tasması 20-35 CM
Abros Yeşil Ayarlanabilir Yumuşak Dokulu Kedi Tasması 20-35 CM

Abros Yeşil Ayarlanabilir Yumuşak Dokulu Kedi Tasması 20-35 CM (235423523)

Marka : Abros
İndirim Oranı : %61 İndirim
Fiyat : ₺76,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,75(KDV Dahil)
₺3,37 'den başlayan taksitlerle

 

Abros Yeşil Ayarlanabilir Yumuşak Dokulu Kedi Tasması 20-35 CM 

Kedi Boyun Tasması 

Desenli Kumaş Serisi boyun tasması ürünlerimizde kullandığımız desen ve tasarımlar, tamamen kendi tasarımlarımızdan oluşmaktadır. Bu seri, evcil dostumuzun şıklığı ve güzelliği için tasarlanmıştır.

 Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

 

%95’e varan oranlarda el işçiliği ve emeği söz konusudur. Elinize aldığınız her ürün, şirketimiz bünyesinde çalışan ustalarımızın onlarca yılı aşkın tecrübesi ve mesleklerine yönelik ilk günkü gibi taze ve bitmeyen heyecanları ile üretiliyor. Her bir ürünümüz, en az 25 farklı kişinin tecrübesi ve becerisi ile yoğruluyor ve ardından sıkı kontroller sonucu sizlere ulaşıyor. Sizlerin satın aldığınız her ürünün, size layık olabilmesi adına daima en iyisini hedefliyor ve bu amaçla çok çalışıyoruz.