Abros Süet Deri Köpek Isırma Yastığı Oyuncak-20 CM Oyuncak
Abros Süet Deri Köpek Isırma Yastığı Oyuncak-20 CM Oyuncak

Abros Süet Deri Köpek Isırma Yastığı Oyuncak-20 CM Oyuncak (3143252TG342234)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺98,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺66,07(KDV Dahil)
₺7,49 'den başlayan taksitlerle

 

Süet Deri Köpek Isırma Yastığı

Köpek oyuncakları arasında önemli bir yere sahip olan köpek ısırma yastığı, süet deriden üretilmiş özel ekipmanlardandır. Genelde profesyonel kullanıcılar için tasarlanan Abros süet deri köpek ısırma yastığı, evcil arkadaşımızın eğitim sürecinde ihtiyaç duyulan oyuncaklardandır. Sahiplerine yardımcı olan bu ürünün birbirinden farklı özellik ve avantajları da dikkat çekiyor.

Süet Deri Köpek Isırma Yastığı Avantajları

Bu oyuncak sayesinde patili dostunuzun oyun ihtiyacını karşılarken aynı zamanda eğitim sürecinin başarıyla devam etmesini sağlayabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan süet deri ısırma yastığı, eğitim aşamasında köpeğinizin daha rahat davranmasını sağlar. Süet deriden üretildiği için köpeğinizin dişlerine zarar vermeyen bu oyuncak ayrıca ağız ve diş yapısını korumaktadır. Herhangi bir eğitim döneminde süet deri ısırma oyuncağını kullanarak köpeğinizin ısırma ihtiyacını büyük oranda karşılayabilirsiniz.

Süet deri, diğer deri türlerinden farklıdır. Sığır derilerinin yarılması ve altta kalan bölümün işlenmesiyle üretilen bu deri türünün daha rahat nefes aldığı unutulmamalıdır. Ayrıca su geçirmediği için sıcak yaz aylarında süet deri ürünlerin daha çok kullanıldığı unutulmamalıdır. Köpeğinizin ısırma hatalarını düzeltmeye yarayan ve patili dostlarımızın fiziksel formda kalmasını sağlayan bu oyuncak farklı şekillerde olabilir. İhtiyacınıza göre seçim yaparak bu süreçte sevimli dostlarımızın beceri gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Süet Deri Isırma Yastığı Özellikleri

 

Bu ürün süet deriden üretilmiştir. Ciddi bir emek verilerek üretilen süet deri köpek ısırma yastığı, Abros markasının garantisiyle sunulmaktadır. Süet deri çok sağlam bir deri türü olmakla beraber uzun vadede kullanım imkanı da sunar. Sizler de sevimli dostlarınızın eğitimine yardımcı olmak ve özellikle de ısırma eğitimlerinde onun zarar görmesini engellemek istiyorsanız bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca köpek oyuncakları konusunda ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar da sitemizde yer almaktadır.

mama yolda

Menşei
Türkiye
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı