Abros Orjinal Swarovski Taşlı Camel Deri Kedi Tasması 1.2x25-29CM (SYT1251)
Abros Orjinal Swarovski Taşlı Royal Blue Deri Kedi Tasması 1.2x25-29CM (SYT1251)

Abros Orjinal Swarovski Taşlı Camel Deri Kedi Tasması 1.2x25-29CM (SYT1251) (afddasdfadsf)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺471,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺254,27(KDV Dahil)
₺28,82 'den başlayan taksitlerle

 

Abros Orjinal Swarovski Taşlı Camel Deri Kedi Tasması  1.2x25-29CM (SYT1251)

 

 SWAROVSKİ ETİKETİ     Ürün ile birlikte üzerinde orijinalliğini belgeleyen barkod numaraları olan swarovski orijinal etiketi ile birlikte gönderilmektedir.

 

 

 KRİSTAL SERİSİ     Kristal Serisi köpek tasması, kendini özel hissetmek isteyen petlerimiz ve onların sahipleri için doğal derilerin üzerine swarovski markalı özel kristal taşlardan tasarladığımız parlak ve göz alıcı ürünlerimizdir.  

 

 PUPPY SERİSİ     Puppy Serisi boyun tasması, daha çok minik dostlarımızın ihtiyaçları ve konforu düşünülerek tasarlanmış olan bir üründür.

 

siyah içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu VEGETAL DERİ     Boyun tasması ürünümüzde kullandığımız Vegetal deri, Türkiye’de, bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Kendine özgü cilt yapısı ve görünümü itibarıyla her bir deri, kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler, doğal malzeme olmaları sebebiyle kötü hava koşulları, güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkilerden korunmak için gerçek deriden üretilen ürünlerin, belirli aralıklarla temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi bu ürünlerin ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler, gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına karşı dayanımlı olmak gibi standartları karşılaması için özel olarak üretilmektedir.

 

basketbol, atletik oyun içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu KRİSTAL RİVETLER     Swarovski, takı ve kuyumculuk sektörüne adeta ismini veren bir markadır. Swarovski kristalleri, özel üretim süreçleri ve en yüksek kalitede hammaddelerle birlikte, mümkün olan en yüksek hassasiyet, parça kalitesi, tutarlılık ve eşsiz parlaklık derecesini garanti eder. Biz de firma olarak aramızdaki marka kullanım sözleşmesine dayanarak bu markanın materyallerini orijinal Swarovski etiketleriyle birlikte, bazı modellerimizde özel tasarımlarımızla kullanıcılarımıza sunmaktayız.

 

gece içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu  METAL AKSESUARLAR     Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz kendi özel tasarımlarımızdır. Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

mamayolda

Menşei
Türkiye
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı