Abros Deri İsimlikli Kahve Rengi Köpek Boyun Tasması SBT2514 2.5X37-45 CM
Abros Deri İsimlikli Kahve Rengi Köpek Boyun Tasması SBT2514 2.5X37-45 CM

Abros Deri İsimlikli Kahve Rengi Köpek Boyun Tasması SBT2514 2.5X37-45 CM (2132143243)

0,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺196,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,40(KDV Dahil)
₺11,27 'den başlayan taksitlerle

Abros Deri  İsimlikli Kahve Rengi Köpek Boyun Tasması SBT2514 2.5X37-45 CM

 

LÜTFEN SEVİMLİ DOSTUNUZUN ADINI YADA TELEFON NUMARANIZI SATIN ALMA SIRASINA BİZİMLE PAYLAŞINIZ.

 

HANDMADE     Abros bünyesinde üretilen tekstil bazlı ürünlerde %95’e varan oranlarda el işçiliği ve emeği söz konusudur. Elinize aldığınız her ürün, şirketimiz bünyesinde çalışan ustalarımızın onlarca yılı aşkın tecrübesi ve mesleklerine yönelik ilk günkü gibi taze ve bitmeyen heyecanları ile üretiliyor. Her bir ürünümüz, en az 25 farklı kişinin tecrübesi ve becerisi ile yoğruluyor ve ardından sıkı kontroller sonucu sizlere ulaşıyor. Sizlerin satın aldığınız her ürünün, size layık olabilmesi adına Abros ailesi olarak daima en iyisini hedefliyor ve bu amaçla çok çalışıyoruz.

 

siyah, iç mekan, oturma içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu KONFOR SERİSİ     Konfor serisi köpek tasması, evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Bu serimizde doğal derilerin altına, yumuşak dolgu malzemesi yastıklanarak dikilmiş ve birleştirilmiştir.

 

siyah içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu VEGETAL DERİ     Boyun tasması ürünümüzde kullandığımız Vegetal deri, Türkiye’de, bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Kendine özgü cilt yapısı ve görünümü itibarıyla her bir deri, kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler, doğal malzeme olmaları sebebiyle kötü hava koşulları, güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkilerden korunmak için gerçek deriden üretilen ürünlerin, belirli aralıklarla temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi bu ürünlerin ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler, gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına karşı dayanımlı olmak gibi standartları karşılaması için özel olarak üretilmektedir.

 

 KAUÇUK DOLGU PED     Kauçuk dolgu ped, su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanımlı özel bir materyaldir.  Üzeri nylon kumaş kaplıdır. Dostlarımızın boynuna mükemmel uyum sağlayan dokusu ile kauçuk dolgu pedlerimiz, hem dostlarımız için hem de pet sahipleri için ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.

 

 İSİM HARF KARAKTERLERİ     Künye yazmak için kullandığımız harf ve rakamlar döküm metalden işlenmiş malzemelerdir. Bu künyeleri yazabilmek için bütün harf ve rakamları içeren bir set alınması gerekmektedir. Bu karakterlerin ürüne yerleştirilebilmesi için bunlara uygun bağlantı yerleri bulunan tasmalardan alınması gerekir. Bu özellikte olan tasmalar en küçük boydan en büyük boya kadar mevcuttur.

 

mamayolda.com

Menşei
Türkiye
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı