Abros Ahşap Kedi yürüş Köprüsü
Abros Ahşap Kedi yürüş Köprüsü

Abros Ahşap Kedi Yürüyüş Köprüsü (A100)

5,00
Marka : Abros
İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺319,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺161,55(KDV Dahil)

 

Abros Ahşap Kedi Yürüyüş Köprüsü

Abros Ahşap Kedi Yürüyüş Köprüsü, el işçiliğinin nezih ürünlerinden biri olup, % 100 doğal bir oyuncaktır. Ahşabın yumuşak dokusu sayesinde meydana getirilen bu ürün, kedilerinize hareket alanı sağlamak adına üretilmiştir. Basamaklarına bağlanan halatlar sayesinde, kurulan köprünün ayarı da yapılabilmektedir. Bu ürün, kedinizin ulaşabileceği ve sıçrayabileceği bir yüksekliğe kurulabilir. Ayarlanabilir materyalleri sayesinde, tahta panellerle halat arasında bir ölçü ayarı da yapılabilmektedir. Abros Kedi Yürüyüş Köprüsü, ortalama yetişkin bir kediyi kaldırabilecek boyuttadır. Bu köprünün tepesine çıkan, ondan aşağı kayan, yürüyen, sıçrayan kediniz yırtıcı doğasının verdiği alışkanlıkları yaşayacağından ötürü, kendini aktif hissedecektir. Böylelikle, evde bütün gün kapalı kalan evcil dostunuz köprü sayesinde enerjisini de kontrol altına alacaktır. Bu köprü, sağlam tahta paneller düşünülerek ve eğimli bir ölçüyle yapılmıştır. Kediniz köprüyü aşağı inip, yukarı çıkarak da kullanacağı bir gözetleme kulesine çevirebilir. Bununla birlikte, kediler köprü sayesinde kendilerini adeta açık alanda bir ağaç üstünde de hissedebileceklerdir.

Abros Ahşap Köprü, evinizde doğru alana kurulduğunda, kediniz için evin etrafını gözlemleyeceği, 360 derece gözlem yapma imkanı sağlayan bir ortam hazırlar. Böylelikle, bu oyuncak köprü en agresif kedileri bile yumuşatarak, sakinleştirir. Onların etrafa odaklanmasını da kolaylaştırır.

Kullanım Alanı

Abros Ahşap Kedi Yürüyüş Köprüsü, kedilerinizin denge sağlaması adına üretilmiş bir oyuncak olup, kaliteli ahşaptan yapılmıştır. Bu oyuncak, hayvan severlerin de kolayca kurabilecekleri bir pratiklik içermektedir. Görsel olarak da sade bir görkeme sahiptir. Abros Kedi Yürüyüş Köprüsü, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Abros Ahşap Kedi Yürüyüş Köprüsü, kedilerinizin kaslarının çalışması adına üretilmiş olup, iskelet sistemlerini de koruyucu özelliklere sahiptir.

 • Abros Ahşap Kedi Yürüyüş Köprüsü, kedilerinizin kendilerini doğal yaşam alanında hissetmelerine yardımcı olur. Bu köprü sayesinde, kedileriniz tırmanma, gözlem yapma, hareket etme kabiliyetlerini de geliştirme imkanı elde ederler.

 • Abros Ahşap Kedi Yürüyüş Köprüsü, kedilerinizin oyun oynama dürtülerini kontrol altına alıp, enerjilerini de dengeli şekilde kullanmalarını sağlayacaktır.

Ürün Özellikleri

El yapımı masif ahşap

1 yıl garantili

2 Duraklı- 1 Köprülü

16x100 cm

Halatlı

 

mamayolda.com

Menşei
Türkiye
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı