Ürün Adı
Abros Gerçek Deriden El Yapımı Köpek Gezdirme Kayışı 160 CM Kırmızı
Stok Kodu
8097234879T
Kategori
Gezdirme Tasmaları
Marka
Abros
Fiyat
₺196,90
İndirimli Fiyat
₺109,45
Ön Yazı

Abros Gerçek Deriden El Yapımı Köpek Gezdirme Kayışı 160 CM Kırmızı

 

  köpek gezdirme kayışı yada bir diğer değişle köpek uzatmaları olan ürünler, her açıdan toplam kalite ve dayanım isteyen müşterilerimiz için tasarladığımız hem kayışı hem de ped kısmı doğal deriden üretilen özel seri ürünlerdir.

 

siyah içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu VEGETAL DERİ     Gezdirme tasması ürünümüzde kullandığımız Vegetal deri, Türkiye’de, bitkisel tanenler kullanılarak çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle tabaklanmış sığır derilerinden elde edilmektedir. Kendine özgü cilt yapısı ve görünümü itibarıyla her bir deri, kullanıcısına özel hissettiren bir malzemedir. Gerçek deriler, doğal malzeme olmaları sebebiyle kötü hava koşulları, güneş ışığı gibi dış etkenlerden olumsuz yönde etkilenebilir. Bu etkilerden korunmak için gerçek deriden üretilen ürünlerin, belirli aralıklarla temizliği ve koruyucu yağlar ile desteklenmesi bu ürünlerin ömrünü uzatacaktır. Bu tip deriler yapısı itibari ile bir miktar renk verebilirler. Bu malzemeyi kullanacağımız ürünler, gerekli yırtılma mukavemeti, uzama mukavemeti, iklim koşullarına karşı dayanımlı olmak gibi standartları karşılaması için özel olarak üretilmektedir.

 

hayvan içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu ASTARLIK DOLGU PED     Astarlık deriler; genellikle sığır derisinden üretilen, gayet ince olarak işlenmiş ve finisajı astarlık deriye özgün şekilde bitirilmiş derilerdir. Ekstra yumuşak dokusu ile iç kullanımlar için ideal bir doğal malzemedir.

 

 DÖKÜM KARABİNALAR     Karabina kancalarımız, kendi tasarımımız ve üretimimizdir. Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde pet ürünlerine, mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünümüz, paslanmaya karşı yüksek dayanımlı krom kaplama ile tamamlanmıştır.

 Menşei : Türkiye
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Bonus Card
₺12,53
₺112,73
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Akbank
₺12,40
₺111,64
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Yapı Kredi World
₺12,40
₺111,64
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
İş Bankası
₺12,40
₺111,64