8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs
8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs

8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs (7774111)

0,00
Marka : 8 in 1
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺48,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,72(KDV Dahil)
₺3,93 'den başlayan taksitlerle

8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs

8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs, bol biftek içerikli yoğun bir üründür. Bu ağız bakım kemiği, bilhassa diş ve dişetlerini korumak için özel tasarımla dizayn edilmiştir.  Ödül ürünü olup, köpeklerin eğitimi için de kullanılabilmektedir. Bu kemik iştahla kemirilirken, aynı zamanda köpeğinizin ağız temizliği de gerçekleşmiş olacaktır. 8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs, yüksek miktarda protein bulundurmaktadır. İçeriğindeki sindirilmiş et parçalarının etkisiyle, köpeğinizin yalaya yalaya bitiremeyeceği bir gıda haline gelecektir. Köpeğiniz onu ödüllendirdiğinizi gördüğünde, karnını doyurmanın ve aynı zamanda mutlu hissetmenin verdiği karşılıkla, size daha fazla bağlanacaktır. Bu anlamda, 8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs, hayvanlarla bağınızı güçlendiren bir çarpıcılık taşımaktadır.

Kullanım Alanı

8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs, kullanım amacı bağlamında aşağıdaki şekilde kullanılmaktadır:

 • Bu kemik, ana gıdanın yerine geçmez. Destekleyici gıda kapsamındadır.

 • Bu kemik, % 2 oranında yağ içerdiği için, kalori bağlamında dengeli bir içeriği muhafaza etmektedir. Köpeklerin kilo problemlerinin olmaması yönünde katkı sağlar.

Ürün Özellikleri

İçindekiler

Et ve hayvansal yan ürünleri (Sığır Eti % 12 oranında)

Mineraller

Analitik İçerikleri

Ham protein  % 82

 Ham sıvı yağlar

Ham katı yağlar

Ham lif % 1

Ham kül  % 2

Nem oranı % 14

8 İn 1 Delights Biftekli Köpek Ödül Kemiği Bones Xs, herhangi bir tatlandırıcı, boya ya da yapay madde içermez. Köpeğiniz bu kemiği tüketirken, gözetiminizde olmalıdır. Bununla birlikte, yanına bir kap içme suyu konulması da tavsiye edilmektedir. Bu kemik, Xs ebatlarında olduğundan ötürü, daha çok küçük veya orta boy olan köpekleriniz için tavsiye edilebilir. Kemiklerin iki ya da üç günde bir verilmesi önerilir.

Yetişkin köpek ödülleri kapsamında değerlendirilen bu ürün, sindirilmiş et parçalarıyla kaplandığı için, köpeğinizin vücudundaki tuz dengesini de koruyacaktır. Bu anlamda, onu sürekli kemiğe alıştırmamanız, ama ondan bunu tamamen mahrum da etmemeniz önerilmektedir.

mamayolda.com

Yararı
Genel Destek Ağız ve Diş Sağlığı
Lezzet
Biftek
Formu
Tablet
Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı