3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk
3 Katlı Kedi Oyuncağı Turuncu Renk

3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk (KO100)

5,00
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺66,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,03(KDV Dahil)
₺5,67 'den başlayan taksitlerle

 

3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk

3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk, oldukça modern görünümlü, şık tasarımıyla kedileriniz için dizayn edilmiş çok yönlü bir üründür. Parlak turuncu rengi sayesinde, evcil hayvanlarınızın dikkatini çekecektir. Bu oyuncak, kedilerinizin enerji atması, iyi vakit geçirmeleri ve dikkatlerini toparlamaları için de önerilmektedir. Üç katlı özelliği sayesinde, kedinizin patileri oyuncağın üstünde kolayca hareket edebilecektir. İçindeki renkli toplar oynadıkça, kedileriniz o topları yakalamak adına tatlı bir uğraş verecektir. Böylelikle, bu oyuncak evdeki dostlarınızı da oyalayabilecektir. Nitekim, kediler her ne kadar eve bağlı hayvanlar gibi görülseler de, vahşi doğaları ve refleksleri onları zaman zaman kızıştırabilmektedir. Bu yönde, 3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı topların yukarıdan aşağı hareket ettiği bir çeşit renkli ralli sistemi gibi oluşturulmuştur. En üst kısmı daha dar, orta kısmı daha geniş olan bu oyuncağın, altı daha da açılmaktadır. Adeta çiçeğe benzeyen helezonlu yapısı sayesinde, içindeki mavi, sarı, kırmızı toplar da rahatça hareket edebilmektedir. Kedilerinizin bu oyuncağı siz hayvan severlerle birlikte oynaması da artı değerlidir. Bu sayede, evcil hayvanlarınızla ilişkileriniz pekişir. Sizin de oyuna dahil olmanız, aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir.

Kullanım Alanı

 • 3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk, görsel anlamda çok şık bir oyuncaktır.

 • 3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk, kedilerinizin dikkatlerini yoğunlaştırmaları adına önerilmektedir.

 • 3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk, kedilerin enerjilerin kontrol etmeleri için kullanılabilmektedir.

 • 3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk, kedilerinizin patilerini de rahat hareket ettirebilecekleri bir konforla tasarlanmıştır. Kedileriniz bu oyuncakla fiziksel aktivitelerini de maksimum sürede gerçekleştireceklerdir.

 • 3 Katlı Toplu Kedi Oyuncağı Turuncu Renk, hem göze, hem de sese yönelik duyuların gelişmesini sağlar. Kedilerinizdeki merak dürtüsü bu oyuncakla daha da artar. Keşifçi, özgür ruhları ortaya çıktıkça, onların daha da dengeli davrandıklarını gözleyebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Parlak turucu renk seçeneği

Dayanıklı ABS plastik yüzey

3 katlı yapı

Yükseklik 13 cm + Taban çapı 26 cm

Kaymaz kauçuk pedli

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı