3 katlı Elekli Kedi Tuvaleti
3 katlı Kedi Tuvaleti
3 katlı Kedi Tuvaleti
3 katlı Kedi Tuvaleti

3 katlı Elekli Kedi Tuvaleti (09274982347)

5,00
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺185,86(KDV Dahil)
İndirimli : ₺111,05(KDV Dahil)
₺12,59 'den başlayan taksitlerle

 

3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti

3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti, günümüzün hızlı yaşam koşulları düşünülerek tasarlanmış, modifiye bir üründür. 3 katlı yapısı sayesinde bu kedi tuvaleti, zaman kaybetmeden ve koku yapmadan dışkıyı atabilmenizi sağlar. Bununla birlikte, mevcut ürün kullanıldığında kedi küreği desteğine de son verilmektedir. 3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti, pratik görüntüsüyle ergonomiktir, taşınabilir özelliğe sahiptir. Bu elek, kolayca temizlenebilir, kolayca kurutulabilir ve yer kaplamadan değerlendirilme niteliğine sahiptir. Her türlü kedi ırkı için kullanılacak uygun ebatları taşımaktadır. Ev hayvanlarınızın içinde kendilerini rahat hissettikleri bir alan oluşur. Bilinir ki, kediler diğer hayvanlara göre daha evcimen ve alancı oldukları için, onların bu tuvaleti sahiplenmelerinin de yolu açılacaktır. Plastik malzemesinin sağlamlığı sayesinde, kırılma, genişleme, çatlama yapmaz. Herhangi bir kötü kokuya da neden olmaz.

Kullanım Alanı

3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti, çok yer kaplamayan yapısı itibarıyla, en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Nitekim, hayvan beslemenin sevimli olduğu kadar, zorlayıcı tarafları da bulunmaktadır. Bununla birlikte, hayvan severleri en çok zorlayan konuların başında, kedilerinin tuvalet ihtiyaçları gelmektedir. O yönde, elekli sisteme sahip kedi tuvaleti kolayca kullanılabilir özelliği sayesinde, dışkıyı anında elemenize ve imha etmenize de imkan tanır. 3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti’nin kullanım alanı aşağıdaki gibidir ve bu yönde, pek çok avantaj da sağlamaktadır:

 • 3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti, kum israfını önler. Elekli sistemi sayesinde kumun taşmasını önler.

 • 3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti, dışkının üst yüzeyde toplanmasını sağladığı için, kürek ve alternatif bir malzeme olmaksızın, atığı kolayca çöpe atmayı sağlar.

3 Katlı Elekli Kedi Tuvaleti’nin kullanılışı aşağıdaki şekildedir:

 • Öncelikli olarak tepsiyi kaldırın.

 • Tepsiyi kaldırdığınızda, kedi kumu elenecek ve kedi dışkısı üstte kalacaktır. Böylelikle, hem kum israfı olmayacak hem de ekstra kum temizliğine gerek duyulmayacaktır.

 • Kaldırdığınız ve altta kalan dışkıyı boşaltabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Dış ebat 32 x 11 x 45 cm

İç ebat 28 x 10 x 41 cm 20 x 7 cm

3 elekli tepsi

Dayanıklı plastik malzeme

 

mamayolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı