Otomatik Temizlenen Tuşlu Kedi Köpek Tarama Fırçası
Otomatik Temizlenen Tuşlu Kedi Köpek Tarama Fırçası
Otomatik Temizlenen Tuşlu Kedi Köpek Tarama Fırçası

Otomatik Temizlenen Tuşlu Kedi Köpek Tarama Fırçası (3042uq9we)

0,00
İndirim Oranı : %63 İndirim
Fiyat : ₺149,06(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,81(KDV Dahil)

 

 

 

Otomatik Temizlenen Tuşlu Kedi Köpek Tarama Fırçası

 

Otomatik temizlenen tuşlu kedi köpek tarama fırçası, köpeklerinizin istenmeyen ve uzamış tüylerini kolayca sıyırmaya yarayan bir alettir. Otomatik açma kapama özelliğiyle, bastığınızda telli kısımlarının çıktığı bir tarak olan bu materyal, ev hayvanlarınızın karışan tüylerini de kolayca açabilmektedir. Bununla birlikte, özellikle kısa tüylü köpeklerin tüylerini de daha parlak göstermektedir. Tellerin mekanizmanın içine geri girmesiyle, taranılan tüylerden dökülenler de üst yüzeyde kalmaktadır. Böylelikle, tüyler kolayca çöpe atılabilmektedir.

Kullanım Amacı

Otomatik temizlenen tuşlu kedi köpek tarama fırçası aşağıdaki durumlar için kullanılabilecek pratikliğe sahiptir:

 • Köpeklerinizin uzayan tüylerinin karışmasını önleyebilmektedir.

 • Kısa tüylü ya da tıraş olmuş köpeklerde, masaj ve rahatlama etkisi sağlamaktadır.

 • Otomatik temizlenen tuşlu kedi köpek tarama fırçası, kimi köpeklerinizin tüylerinin kıvrılmasının da önüne geçmeye çalışmaktadır.

 • Tarama fırçası, köpeklerinizin derilerinde antiaging etkisi yaratacağı için, derilerinin yetişkinlik dönemi sonrasında buruşmasının da önüne geçecektir.

 • Tarama fırçası, köpeklerinizin tüylerinin de daha parlak görünmesine sebep olacaktır. Tüyler daha dengeli, daha düzgün şekilde uzayacaktır.

 • Tarama fırçası, aynı zamanda suyun altında da kullanılacağı için, rahatlıkla işlem yapılabilmektedir. Bu fırça, köpeklerinizin banyo keyiflerini de daha fazla arttırmaktadır.

Ürün Özellikleri

Otomatik temizlenen tuşlu kedi köpek tarama fırçası, arka kısımda yer alan bir düğmeye basılarak, pratik şekilde kullanılabilmektedir. Fırçanın telli uçları açıldığında, köpeklerin tüyleri kolayca taranabilirken, bu işlem masaj etkisi de sağlayabilmektedir. Bununla birlikte, tarama işlemini sonlandırdığınızda, düğmeye tekrar basıp, telleri içeri doğru geri çektiğinizde, üstte kalan ve topaklamış tüyleri de atabilmeniz mümkündür. Tutulan sapı oldukça geniş bir yapıya sahip olduğundan ötürü, hayvan severlerin de fırçayı kolayca kavrayabilmelerini sağlamaktadır. Oldukça sık aralıklı bir tel mekanizmasına sahiptir.

Paket İçeriği

Otomatik temizlenen tuşlu kedi köpek tarama fırçası, plastik ve sağlam bir malzemeden yapılmış olup, suya da oldukça dayanıklıdır. Tarağın telleri de sık aralıklarla, yoğun şekilde yapılmıştır. Herhangi bir kırılma, çatlama gibi duruma sebebiyet vermez. Tellerin her türlü köpeğin cildine zarar vermemesi adına, özenle üretildiği de belirtilebilir.

mama yolda

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı