Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici
Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici

Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici (uy873186182)

0,00
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺197,04(KDV Dahil)
İndirimli : ₺116,31(KDV Dahil)
₺13,18 'den başlayan taksitlerle

 

Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici

Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici, kedilerinizin üstlerine doluşan tozu, zararlı partikülleri temizlemek bağlamında üretilmiş ikili bir ürün setidir. İçeriğinde bir fırça ve bir trimmer (düzleştirici) bulunmaktadır. Bu set sayesinde, kedinizi tıraş edebilir, onun tüylerini düzeltebilir ve derisinin gözeneklerinin açılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle, deri üzerindeki kan dolaşımının da yinelenmesiyle birlikte, ölü derilerin ve ölü tüylerin de atımı kolaylaşabilir. Kedinizi iki haftada bir tıraş ettiğinizde ve tüylerini küçük küçük parçalar halinde uçlarından aldığınızda bile, bakım yapıldığı fark edilecektir. Kedilerinizin tüy bakımları, koku yapmaması adına da çok önemlidir.

Kullanım Alanı

Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici, hayvanlarınızda istenmeyen tüy oluşumunun önüne geçmek üzere özel şekilde tasarlanmşıtır. Kedilerinizin tüyleri sürekli uzadığı ve döküldüğü için, bu bakım setini aşağıdaki kullanım alanlarıyla beraber değerlendirmeniz mümkündür:

 • Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici, hassas yüzeyi sayesinde, kedinizin ve köpeğinizin tüylerini çekmez. Bu yüzden, kullanımı pratiktir. Aksine, masaj etkisiyle bir rahatlama alanı yaratmaktadır.

 • Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici, ev hayvanlarınızın tüylerini kısa ya da uzun, istenilen boyutta kesebileceğiniz bir ayar mekanizmasına sahiptir.

 • Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici, ıslak ya da kuru, iki şekilde de değerlendirilebilir. Bu yüzden, banyo içinde de kullanıma müsaittir. Şampuanın yanında da etkiyi arttırıcı masaj özelliğine sahiptir.

 • Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici, yuvarlak ve duyarlı uçlarından ötürü, kesim işleminin yapıldığını bile fark ettirmeden, hızla işlemin bitmesini sağlar. Bu sebeple, kısa sürede, oldukça yoğun işlem yapmanızın da fırsatı vardır.

 • Kedi Köpek Hayvan Bakım Seti Ve Tüy Kesici, insanlardaki gibi saç sakal bakım düzelticisine benzer bir trimmer de içermektedir. Set ile birlikte, hem tarama hem kesim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Trimmer sayesinde de, tüyleri düzleştirmenin ve fazlalıkları şekle sokmanın imkanını elde edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

1 adet çift yönlü trimmer

1 adet fırça

 

mamayolda.com

Benzer Ürünler
Detay Sosyal Medya Paylaş
Detay İkonlar
 • Kargo
  Bedava
 • Aynı Gün
  Kargo
 • Kredi Kartına
  Taksit İmkanı
 • % 100 Orijinal
  Ürün
Çerez Kullanımı